Pokazuję jak zarabiać pieniądze na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

XTB

XTB

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest jednym z wiodących europejskich brokerów oraz największym polskim brokerem notowanym na GPW. XTB zapewnia inwestorom dostęp do ponad 3 000 instrumentów pochodnych, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Jako pierwszy Dom Maklerski, XTB wprowadził Akcje Syntetyczne  produkt dający możliwość inwestowania w akcje bez stosowania dźwigni finansowej. Od 10 lat edukuje inwestorów wydając książki, prowadząc szkolenia online oraz seminaria.

XTB jest również firmą, która rozwija własne technologie i systemy transakcyjne, z których korzystają firmy na całym świecie. Spółka w 2016 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako podmiot działający na polskim rynku jest regulowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Obecnie posiada swoje biura w 13 krajach.

Konto DEMO

Konto realne

Najważniejsze zalety XTB

Ponad 300 instrumentów pochodnych na indeksy, surowce, waluty oraz akcje spółek z 13 giełd z całego świata

Polski Broker regulowany przez KNF

Darmowe szkolenia online,

XTB oferuje dostęp do profesjonalnych analiz rynkowych, opisu bieżącej sytuacji na rynkach,

Błyskawiczna realizacja zleceń  średni czas to 39 ms, a standardowy czas realizacji to 185 ms (według danych za I kwartał 2017 r.)

Niskie koszty transakcyjne jako standard  DE30 1; EURUSD 0,00009; OIL 0,04; GOLD; 0,35 (standardowy spread transakcyjny dla rachunku standard)

– Środki klientów są chronione dzięki systemem rekompensat Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych, którym objęci są polscy brokerzy,

Stabilna i transparentna spółka notowana na GPW.

Inwestuj na giełdach na całym świecie dzięki Akcjom Syntetycznym

 

Tylko w XTB otrzymasz dostęp do ponad 1400 spółek notowanych na 13 giełdach. Bez opłat za przetrzymanie pozycji przez noc. Prowizje od 0,1%!

Chcesz sprawdzić, jak to działa? Zarejestruj się już dziś!

Konto DEMO

    Konto realne

Technologia w XTB

XTB jest spółką technologiczną, która posiada własną platformę transakcyjną xStation. Jest ona stosowana przez firmy na całym świecie, dzięki unikalnym rozwiązaniom pozwala jeszcze lepiej kontrolować Twoje pozycje oraz zapewnia błyskawiczną realizację zleceń. xStation zdobyła prestiżową nagrodę “Najlepsza Platforma Tradingowa 2016”.

Unikalne cechy:

Łatwość w obsłudze

Zaawansowany kalkulator tradingowy, statystyki na żywo

Handel z wykresu, zamknięcie wszystkich transakcji na raz

Twoje analizy w jednym miejscu

Inne platformy transakcyjne:


2016-10-04_103054

MetaTrader 4  najpopularniejsza platforma transakcyjna

XTB WebTrader  system do składania zleceń poprzez platformę webową

XTB Android  dostęp do rynku z urządzeń z systemem Android

XTB IOS  dostęp do rynku z urządzeń Apple

Konto DEMO

Konto realne

OSTRZEŻENIE: Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia przez Tradera strat przekraczających wartość depozytu nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Trader powinien kierować się własnym osądem.