Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Ważne informacje dla moich czytelników!

Dodano: 24-Maj-2019

Dzień dobry wszystkim,

W tym tygodniu zdecydowanie mniej działo się u mnie merytorycznego na blogu, nowe wpisy dotyczące inwestowania pojawią się w następnym tygodniu. Obecnie dużo czasu poświęcam na rozwój nowego automatu oraz na amerykański rynek akcji, na którym zdecydowanie ostatnio więcej się dzieje.

Na blogu postanowiłem przede wszystkim zaktualizować opis automatu EA Strategia Otwarcia na DAX. Po pierwsze, co może być bardzo interesujące dla wielu osób,  umieściłem wyniki EA za ostatnie kilka tygodni, zysk jaki wypracował Automat za ten okres przekracza jego koszt zakupu, rozszerzyłem także jego opis. Sprawdź wyniki i zobacz nowy opis EA KLIKAJĄC TUTAJ.

Automat ten możesz też zakupić w pakiecie z drugim moim automatem na DAX: EA Kupuj Strach w jeszcze obniżonej cenie o 20%. Opis tego pakietu ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Przypominam też, iż z dniem 31 maja kończy się możliwość dołączenia do Trading Club`u. Jeżeli chcesz obserwować jak inwestuję na żywo, czyli jak wybieram instrumenty do gry, otwieram na nich pozycję, prowadzę je i zamykam, to możesz się na to zdecydować jeszcze przez kilka dni.  Przygotowałem 50% zniżki dla osób, które to zrobią. Usługa Trading Club zmienia teraz swój charakter i nie każdy będzie mógł się z niej skorzystać kiedy będzie chciał. Zobacz specjalne video jakie przygotowałem na stronie z opisem usługi, na którym wszystko dokładnie wyjaśniam i skorzystaj z 50% rabatu. Wszystkie szczegóły znajdziesz POD TYM LINKIEM.

================

Podczas spotkań w Trading Clubie korzystam z usług m.in tych  2 brokerów:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

 

Masz pytania dzwoń lub pisz!

+48 698 668 336

profitinvestingeu (at) gmail.com

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.