Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Vlog nr 1: Jakim jesteś typem inwestora?

Dodano: 14-Lis-2019

Nagrałem pierwszy Vlog. Omawiam w nim dwa główne typy inwestorów, które wg Dr. Brett`a Steenbarger`a odnoszą sukces na rynku. Uwaga wg jego badań nie można być trochę jednym i trochę drugim typem, trzeba być jednoznacznie spolaryzowanym, bo tylko takie osoby odnoszą sukces!

Sprawdź jaki typem inwestora Ty jesteś i czy na pewno Twój profil pasuje najbardziej do rodzaju inwestowania, które teraz wykonujesz!

Ponieważ jest to mój pierwszy video blog są pewne niedociągnięcia 🙂 Pomieszczenie jest za ciemne, stoję za blisko, etc, ale od czegoś trzeba zacząć. Następnym razem będzie lepiej i dynamiczniej 🙂

Zapraszam do oglądania vloga poniżej!

========================

=======================

Zapis webinaru z moją techniką gry i warsztat Trend Treder: http://bit.ly/wyniki-strategia

======================

Brokerzy brokerów z usług, których korzystam:

  1. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn
  2. Tickmil: http://bit.ly/Tickmill-DAX 
  3. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową na dole strony oraz subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.