Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Video (28.08): 4 dobre okazje do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

Dodano: 28-Sie-2018

Video (28.08): 4 dobre okazje do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

Dzień dobry wszystkim,

W tym tygodniu przygotowałem dla Was video analizę dla 4 ciekawych instrumentów, które mogą być trendowe przez najbliższe dni, tygodnie.

Dziś postanowiłem się przyjrzeć takim instrumentom jak: USDCHF, GBPCHF, NASDAQ (US100), COTTON (Bawełna) i EURNZD, pokażę też jakim wynikiem zakończyła się moja pozycja na Emission, którą pokazywałem na ostatniej analizie. Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę na to, o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy temu. Moje analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

W swoich analizach poszukuję tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend. Trend to wg mnie skuteczna i prosta technika inwestycyjnych dająca przewagę w długim terminie czasu. Nie jest to oczywiście technika dająca 100% skuteczność, zawsze należy pamiętać o odpowiednim zarządzaniu ryzykiem.

===========================

Szczegółowy opis Automatów inwestycyjnych, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

💰Link do opisu Szkolenia Indywidualnego: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

=======

Otwórz konto u jednego z brokerów jakich polecam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets: www.icmarkets.com
  3. XM: www.xm.com/pl 

Więcej na ich temat przeczytasz tutaj.

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.