Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Video (28.05): 7 dobrych okazji do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

Dodano: 28-Maj-2018

Video (28.05): 7 dobrych okazji do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

 

Dzień dobry wszystkim,

Czas na 7 kolejnych ciekawych instrumentów do inwestowania w tym tygodniu, zgodnie z metodologią podążania za trendem. Trend to wg mnie najprostsza i najskuteczniejsza technika inwestowania w długim okresie czasu.

Dziś postanowiłem się przyjrzeć takim instrumentom jak: amerykańskim indeksom, a w szczególności indeksowi Russell (US2000), naszemu WIG20, UK100, NZDUSD, EURCAD, EURNZD i Cynkowi.

Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy tygodnie temu. Moja analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

Dla przypomnienia: Trend is your friend, to stare inwestorskie powiedzenie staram się pokazywać, że działa do dziś. W swoich analizach poszukuje tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend, dający realną przewagę podczas inwestowania na rynku.

Zapraszam do oglądania analizy poniżej.

===========================

Szczegółowy opis Automatów inwestycyjnych, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

💰Link do opisu usługi Trading Club: http://bit.ly/trading-club

=======

Otwórz konto u jednego z brokerów jakich polecam:

  1. XM: www.xm.com/pl 
  2. XTB: www.xtb.pl
  3. IC Markets (dźwignia 1:500): www.icmarkets.com

Więcej na ich temat przeczytasz tutaj.

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.