Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Video (26.06): 4 dobre okazje do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

Dodano: 26-Cze-2018

Video (26.06): 4 dobre okazje do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

Dzień dobry wszystkim,

W tym tygodniu przygotowałem dla Was video analizę dla kolejnych 4 ciekawych instrumentów, które mogą być trendowe przez najbliższe dni lub tygodnie. Trend to wg mnie skuteczna i jedna z najprostszych technik inwestycyjnych w długim terminie czasu.

Dziś postanowiłem się przyjrzeć takim instrumentom jak: EURUSD, AUS200 czyli indeksowi australijskiemu, Ropie Brent i Bawełnie. Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy tygodnie temu. Moja analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

Zapraszam do oglądania analizy poniżej.

===========================

Szczegółowy opis Automatów inwestycyjnych, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

💰Link do opisu usługi Trading Club: http://bit.ly/trading-club

=======

Otwórz konto u jednego z brokerów jakich polecam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets: www.icmarkets.com
  3. XM: www.xm.com/pl 

Więcej na ich temat przeczytasz tutaj.

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.