Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Video (24.10): 4 dobre okazje do inwestowania z trendem

Dodano: 24-Paź-2018

Video (24.10): 4 dobre okazje do inwestowania z trendem

Witajcie moi drodzy,

W tym tygodniu przygotowałem dla Was kolejną analizę video, w której wskazuje 4 ciekawe instrumenty trendowe, którymi sam się interesuje.

Tymi instrumentami podczas tej analizy będę: DAX, Ropa (WTI), indeks UK100 (FTSE) i Cukier.  Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

W swoich analizach poszukuję tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend. Trend to wg mnie skuteczna i prosta technika inwestycyjnych dająca przewagę w długim terminie czasu. Nie jest to oczywiście technika dająca 100% skuteczność, zawsze należy pamiętać o odpowiednim zarządzaniu ryzykiem.

Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę na to, o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy temu. Moje analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

Tylko do 29 października możesz jeszcze zobaczyć zapis webinaru: Jak zacząć skutecznie inwestować z trendem”. Jeżeli chciałbyś go zobaczyć ponownie albo jeszcze go nie widziałeś to serdecznie zapraszam. Także do 29 października możesz zapisać się na mój warsztat Trend Trader. Szczegóły znajdziesz TUTAJ: https://robertsmug.lpages.co/inwestowanie-z-trendem/

===========

Szczegółowy opis Automatów, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

Brokerzy z usług jakich korzystam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. XM: www.xm.com/pl 

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.