Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Video (23.04): 7 dobrych okazji do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

Dodano: 23-Kwi-2018

Video (23.04): 7 dobrych okazji do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

 

Dzień dobry wszystkim,

Od tego tygodnia postanowiłem zmienić formułę prezentacji moich analiz. Teraz zawsze będę wskazywał 7 najciekawszych instrumentów do obserwacji na najbliższy tydzień. Mam nadzieję, że sprawi to, że będziesz mógł łatwiej skupić się na naprawdę ciekawych walorach, które poruszają się z trendem.

Dla przypomnienia już jutro tj. 24 kwietnia o godz. 19.00 poprowadzę bardzo ciekawy webinar pt. „Jak zacząć inwestować z trendem? Praktyczne wskazówki i rady”, na którym zdradzę trochę swoich tajemnic związanych ze skuteczną grą z trendem.  Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się na niego to możesz to zrobić klikając tutaj.

Natomiast w dniu dzisiejszym tak jak wspomniałem wcześniej analizuje 7 ciekawych instrumentów na najbliższe kilka-kilkanaście dni, które mogą wygenerować sygnały kupna lub sprzedaży, oczywiście zgodnie z metodologią podążania za trendem. Te instrumenty to: DAX, indeksy amerykańskie, AUDUSD, USDSEK, EURUAD, Ropa i obligacje T-Note.
Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy tygodnie temu. Moja analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

Dla przypomnienia: Trend is your friend, to stare inwestorskie powiedzenie staram się pokazywać, że działa do dziś. W swoich analizach poszukuje tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend, dający realną przewagę podczas inwestowania na rynku.

Zapraszam do oglądania analizy poniżej.

Automaty inwestycyjne, szkolenia, warsztaty. Sprawdź moją propozycję: http://bit.ly/szkolenia-ea

=======

Otwórz konto u jednego z brokerów jakich polecam:

  1. XM: www.xm.com/pl 
  2. XTB: www.xtb.pl
  3. IC Markets (dźwignia 1:500): www.icmarkets.com

Więcej na ich temat przeczytasz tutaj.

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.