Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Video (21.05): 7 dobrych okazji do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

Dodano: 21-Maj-2018

Video (21.05): 7 dobrych okazji do inwestowania z trendem na najbliższy tydzień

 

Dzień dobry wszystkim,

Czas na 7 kolejnych ciekawych instrumentów do inwestowania w tym tygodniu, zgodnie z metodologią podążania za trendem. Trend to wg mnie najprostsza i najskuteczniejsza technika inwestowania w długim okresie czasu.

Moja ostatnia analiza była jedną z bardziej skuteczniejszych, większość instrumentów poruszała się w kierunku jaki przewidywałem. Dziękuje także za wszystkie wasze komentarze i podziękowania, jak ten poniżej, są one dla mnie dobrym motorowerem do dalszej pracy w przygotowywaniu analiz.

Dziś postanowiłem się przyjrzeć takim instrumentom jak: amerykańskiemu indeksowi Nasdaq (US100), naszemu WIG20, EURJPY, GBPCAD, Cynkowi, Kukurydzy i kontraktom na sok Pomarańczowy 🙂

Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy tygodnie temu. Moja analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

Dla przypomnienia: Trend is your friend, to stare inwestorskie powiedzenie staram się pokazywać, że działa do dziś. W swoich analizach poszukuje tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend, dający realną przewagę podczas inwestowania na rynku.

Zapraszam do oglądania analizy poniżej.

===========================

Szczegółowy opis Automatów inwestycyjnych, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

=======

Otwórz konto u jednego z brokerów jakich polecam:

  1. XM: www.xm.com/pl 
  2. XTB: www.xtb.pl
  3. IC Markets (dźwignia 1:500): www.icmarkets.com

Więcej na ich temat przeczytasz tutaj.

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.