Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Video (09.04): Gdzie szukać dobrych okazji do inwestowania z trendem?

Dodano: 9-Kwi-2018

Video (09.04): Gdzie szukać dobrych okazji do inwestowania z trendem?

 

W dzisiejszej analizie video omawiam 11 ciekawych instrumentów na najbliższe kilka-kilkanaście dni, które mogą wygenerować sygnały kupna lub sprzedaży, oczywiście zgodnie z metodologią podążania za trendem. Te instrumenty to: DAX, WIG20, Czeski Indeks Giełgowy, EURUSD, EURCHF, AUDUSD, Złoto, Ropa, certyfikaty CO2 Emission, Kakao i Kukurydzę.
Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy tygodnie temu. Moja analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

Sprawdź dlaczego warto obserwować część omawianych przeze mnie instrumentów i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

Dla przypomnienia: Trend is your friend, to stare inwestorskie powiedzenie staram się pokazywać, że działa do dziś. W swoich analizach poszukuje tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend, dający realną przewagę podczas inwestowania na rynku.

Zapraszam do oglądania analizy poniżej.

Automaty inwestycyjne, szkolenia, warsztaty. Sprawdź moją propozycję: http://bit.ly/szkolenia-ea

=======

Otwórz konto u jednego z brokerów jakich polecam:

  1. XM: www.xm.com/pl 
  2. XTB: www.xtb.pl
  3. IC Markets: www.icmarkets.com

Więcej na ich temat przeczytasz tutaj.

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.