Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Proszę pomóż mi przygotowywać lepsze materiały….

Dodano: 19-Gru-2018

Witajcie moi drodzy!

Chciałbym aby rodzajów materiałów jaki będę dla Was przygotowywał w najbliższym roku był jak najbardziej dostosowany do Waszych potrzeb i preferencji. Dlatego mam do Was prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety jaką przygotowałem.

Pozwoli to mi po prostu przygotowywać to co Was interesuje na temat inwestowania, wg najlepszej przeze mnie posiadanej wiedzy, niż to co myślę, że może Was interesować. Zaoszczędzi to mnóstwo czasu zarówno Wam jak i mnie i będzie dla obopólnej korzyścią. Wypełnienie ankiety zajmie Wam kilka minut. 
🎁Dodatkowo osoby, które to zrobią, i będą zainteresowane, mogą wsiąść udział w losowaniu do wyboru :4 dostępów do Trading Club`u CFD na okres 2 tygodni lub możliwości przetestowania EA OIL Trader na okres 1 miesiąca. 

Ankieta będzie dostępna do 7 stycznia. Losowanie zwycięzców nastąpi 8 stycznia podczas krótkiego live`u na Facebook`u, o czym będę jeszcze dokładnie informował Zapraszam do wypełniania i dziękuję za poświęcony czas. A możecie wypełnić ją pod tym linkiem: https://goo.gl/forms/jPMCpkdaV5JOtEB13

Pozdrawiam serdecznie
Robert Smug
+48 698 668 336