Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Premiera nowego EA na DAX – Sprawdź nowe wyniki!

Dodano: 16-Sie-2019

Premiera nowego EA zbliża się wielkimi krokami.

Witajcie moi drodzy!

Tak jak zapowiadałem w czerwcu w okresie wrzesień-listopad planuję udostępnić Wam moje 3 nowe automaty day-tradingowe na DAX. To co pewnie interesuje każdego to jakie mają one wyniki, napiszę o nich za chwilę. A dokładnie jednego z systemów, którego udostępnię w pierwszej kolejności.

Teraz już zdradzę kilka szczegółów odnośnie ich działania, a dokładnie dobrych zasad jakie zawarte są w ich kodzie. Nie zależnie czy jesteś nimi zainteresowany czy nie myślę, że warto się z nimi zapoznać bo ich przestrzeganie doprowadzi Cię prędzej czy później do wzrostu wartości Twojego konta.

Zasada nr 1: Każdy z automatów będzie miał otwartą tylko jedną pozycję jednocześnie. Żadnego uśredniania stratnych pozycji, poprzez otwieranie kolejnych, żadnego zwiększania pozycji wraz ze wzrostem strat. Taki sposób gry nie działa, i bardzo szybko kończy się wykasowaniem konta. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Spadek na DAX w lipcu i sierpniu o 700 pkt w kilka dni bez żadnej korekty wykasował pewnie nie jedno konto.

Zasada nr 2: Każdy z automatów będzie miał twardego SL`a. Gra bez SL też nie działa. Mając nawet 100 pozycji zyskownych pod rząd, prędzej czy później opuści nasz szczęście i kiedyś trafimy na taki trejd, który potocznie mówiąc nie wróci i także wykasuje nam konto, albo w lepszym wypadku zrobi dużą stratę.

Zasada nr 3: Żaden z automatów, nie będzie miał otwartych pozycji przez weekend lub podczas dnia bez handlu na DAX. W tym okresie mogą wystąpić duże luki cenowe, znam przypadki ze swojej kariery kiedy DAX otwierał się ponad 500 punktów wyżej lub niżej, od ceny zamknięcia sprzed weekendu. Można natomiast jeżeli gramy u brokera, prawie z ciągłymi notowaniami na DAX, np jak w ICMarkets, utrzymywać pozycję przez jeden góra dwa dni. Day-Trading to day-trading, utrzymywanie pozycji przez dłuższy czas to już nie day-trading ale zupełnie inny sposób inwestowania. Mając pozamykanie pozycje, możemy też zdecydowanie lepiej spać i znaleźć czas na spokojny relaks.

Oczekujcie bliższych informacji o premierze już wkrótce. A teraz kilka słów o wynikach.


======

Jeżeli chciałbyś otrzymać informację o premierze wcześniej niż reszta odbiorców moich wiadomości na blogu i na Facebook`u  oraz chciałbyś wcześniej korzystać z automatów to zapisz się na listę priorytetową poniżej:

=======


Pierwszym automatem jaki udostępnię to będzie DAX AUTO-TRADER.

Automat ten ma obecnie najlepsze wyniki i już całkiem interesującą historię. Bardzo dobrze zachował się podczas ostatniej bardzo dużej zmienności na DAX i od czerwca do połowy sierpnia wygenerował następujący zysk: 2 134$. Za sierpień wyniki dotyczą tylko pierwszych 13 dni, także wszystko się może jeszcze zmienić. Wynik taki został osiągnięty przy kapitale początkowym 2000$ i obsunięciu wynoszącym 44%. Wiem dużo ale, na tym koncie gram u brokera ICMarkets, który jest wg mnie jednym z najlepszych brokerów do day-tradingu na DAX. Staram się nie trzymać u niego dużo gotówki. Wielkość obsunięcia jest to wartość, która zależy od wielkości pozycji i wielkości konta. Trzymając np. na koncie 4000$ i grając tym samym lotem, wielkość obsunięcia wynosiła by 22%.

Przebieg krzywej kapitału. Jak widać automat ma większość zleceń zyskownych ale i też zbiera SL`e.

 

I trochę statystyk jakie mogę ujawnić:

Dla przypomnienia myślę aby udostępnić EA w formie niskiego abonamentu miesięcznego, z którego każdy będzie mógł zrezygnować w dowolnym momencie oraz jednorazowej opłaty licencyjnej na rok. Na początek informacje o mojej propozycji otrzymają tylko i wyłącznie osoby zapisane na listę priorytetową i będzie to lepsza propozycja niż jaka ewentualnie pokażę się później. Część z tych osób, która zdecyduje się na wcześniejsze wykupienie dostępu do automatów otrzyma możliwość wcześniejszego korzystania z EA (early buyers)

Jeżeli chciałbyś otrzymać taką informację wcześniej niż reszta odbiorców moich wiadomości na blogu i na Facebook`u  oraz chciałbyś wcześniej korzystać z automatów to zapisz się na listę priorytetową poniżej:

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336