Pokazuję jak zarabiać pieniądze na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Powrót mojego najlepszego automatu. Na krótko.

Dodano: 20-Wrz-2017

Część z Was pewnie tego nie pamięta, do końca stycznia oferowałem w sprzedaży mój najlepszy automat, udostępniony przeze mnie kiedykolwiek w sposób komercyjny, o nazwie EA OIL Trader, który inwestuje na amerykańskiej ropie WTI.

Po tym okresie kilka osób pytało mnie czy nadal można go nabyć, i jakie są jego wyniki. Po zakończeniu sprzedaży generalnie przestałem prezentować wyniki tego EA. Niemniej dziś postanowiłem wrócić do niego, bo mam wiadomość, która ucieszy myślę, że parę osób, zainteresowanych tym EA.

Na początek może kilka słów o tym czym się różni inwestowanie za pomocą EA od inwestowania manualnego/intuicyjnego. Pierwsza ważna różnica to taka, że człowiek to nie robot, a robot to nie człowiek  🙂 Wyjaśniając to dokładniej: automat ściśle trzyma się określonych reguł inwestycyjnych, które ma zaprogramowanie w kodzie. Nie ważne co się dzieje na rynku, czy jest mocny trend czy konsolidacja, jeżeli są spełnione warunki do otworzenia pozycji to EA je otwiera. Automaty też ściśle przestrzegają reguł zarządzania pozycją, czyli zabezpieczania ją przed nadmierną stratą oraz zamyka jak osiągnie wyznaczony zysk. EA są po prostu cholernie konsekwentne w tym co robią, w odróżnieniu do nas ludzi, którym właśnie tej konsekwencji brakuje w inwestowaniu.

Zdarza się to również i mnie. Czasami nie otworzę pozycji, za szybko ją zamknę, etc. Oczywiście człowiek tez ma swoje zalety, lepsze od automatów. Potrafi np. szybciej dostosować się do zmieniających się warunków na rynku. EA z reguły dopiero po zmianie jaką wprowadzi człowiek do jej kodu. Generalnie ludzie też potrafią lepiej zarabiać od EA. Ale jest jedno duże ALE. Ludzi, którzy zarabiają naprawdę duże pieniądze jest niewielu. Dzieje się tak ponieważ czynnik ludzki w postaci psychologi inwestowania uniemożliwia nam to. Stąd może EA nie zarabiają aż tyle co my ale potrafią to robić zdecydowanie regularniej, jeżeli mają skuteczną przewagę nad rynkiem. Traderów inwestujących skutecznie za pomocą EA jest zdecydowanie więcej, niż Traderów inwestujących manualnie.

Przejdźmy teraz do wyników EA OIL Trader. Automat ten uruchomiłem u siebie w grudniu 2015 r. Czyli skutecznie działa już 2 lata! Przed jego uruchomieniem na 5 letnich testach wstecznych każdy rok zamykał on z z zyskiem (screen poniżej).

Cały 2016 był dla tego EA bardzo dobry. Wynik jaki widzicie poniżej został osiągnięty dzięki zwiększaniu wielkości pozycji wraz ze wzrostem zysków.

W pierwszym okresie 2017 r. EA miała obsuniecie kapitału, które jest czymś normalnym w tradingu, a bieżący kwartał pokazuje, że EA skończy kolejny rok na duży plus.

Poniżej przedstawiam odpowiednio kilka ostatnich zagrań EA w IIIQ 2017 r. w formie graficznej:

W formie zagrań z rozpisaniem konkretnych pozycji:

oraz wyniku na koncie za IIIQ 2017 r.

oraz w formie przyrostu kapitału:

Ważna rzecz jaką chce podkreślić, EA ma zaprogramowany moduł zwiększania wielkości pozycji wraz ze wzrostem zysków, który mam tak ustawiony, że ryzykuję więcej z wypracowanego już zysku.

Wiedząc to co napisałem powyżej, postanowiłem na okres kilku tygodni ponownie udostępnić mój EA dla wszystkich zainteresowanych osób.

Jeżeli zastanawiasz się jak zacząć inwestowanie, chcesz zdywersyfikować swój portfel o nowe systemy, usprawnić swój trading (obserwacja pracy skutecznego EA wznosi bardzo dużo nauki) albo nie masz czasu na obserwację rynków i inwestowaniu to zapraszam Cię do zakupu tego EA.

Tylko do 16 października 2017 r możesz stać się jego posiadaczem w cenie:

3 497 PLN

 

Nie mniej ograniczam liczbę nabywców, którzy mogą stać się posiadaczami EA tylko do 6 nowych użytkowników.

Z całym szczegółowym opisem EA możesz zapoznać się pod tym linkiem: http://robertsmug.pl/produkt/ea-oil-trader-1-10/

Jeżeli już śledzisz mój blog od jakiegoś czasu to wiesz, że ja nigdy nie obniżam cen, z reguły gdy moje EA osiągają coraz wyższe zyski, podnoszę sukcesywnie ich ceny.

Jeżeli chcesz nabyć ten automat w tak atrakcyjnej cenie to spiesz się, po 16 października ponownie nie będzie już takiej możliwości.

Czas pozostały do końca dostępności EA:

-58Dni -9Godzin -20Minut -6Sekund

 

Już teraz poniżej kliknij przycisk Kup Teraz, który umożliwia natychmiastowy zakup poprzez płatności internetowe.

Lub dokonaj dokonaj płatności bezpośrednio na moje konto firmowe:
80 1750 0012 0000 0000 3259 5707
Profit Trading and Investing Sp. z o.o. Sp. Kom
ul. Hulewiczów 4d/5
60-688 Poznań
Z dopiskiem: EA OIL Trader

W razie pytań technicznych zapraszam do kontaktu.
Mail: robert (at) profittrader.pl
lub na Skype: smug.robert
lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336

Zapraszam do kontaktu.

Robert Smug

PS.

Jeżeli jesteś na mojej stornie po raz pierwszy i chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.