Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Poszukiwany współpracownik do inwestowania na rynku akcji amerykańskich

Dodano: 27-Sie-2018

Dzień dobry,

Obecnie wkraczam pełną parą na rynek akcji amerykańskich.

Dlaczego akurat ten rynek?

Na giełdach w USA obecnie jest notowanych ok 4 500 spółek co stwarza olbrzymie możliwości znalezienia odpowiednich spółek do inwestowania najróżniejszymi technikami.

Mam już opracowaną i przetestowaną meteorologię inwestowania na tym rynku polegającą na selekcji odpowiednich spółek, metody wejścia w pozycję, wyjścia oraz zarządzania wielkością pozycji. Poniżej przykład jednej z moich pozycji. Zielona linia to poziom wejścia, czerwona cienka linia to obecnie poziomie SL (ponad poziomem wejścia)

Inwestuję tylko na wykresie dziennym lub tygodniowym, z perspektywą utrzymywania pozycji do kilku miesięcy.

Jedyne czego mi brakuje to czas, stąd zrodził się u mnie pomysł na to aby robić to wspólnie z 1 lub 2 osobami.

Jeżeli możesz dziennie poświęcić od 30 do 60 minut na inwestowanie, na początku to będzie zdecydowanie więcej, dysponujesz wolną kwotą minimum 45 000 – 50 000 PLN na własne inwestycje i Twoim celem jest zarobienie kilku milionów w przeciągu następnych kilku lat (nie dni ani miesięcy) to zapraszam do współpracy.

W tym momencie na to co napisałem wiele osób się podśmiewuje, bardzo często tak jest, że na początku z kogoś ludzie się śmieją, nie dowierzają, szukają drugiego dna, „przekrętu” etc. Ja nie obiecuje łatwiej kasy ale szukam kogoś do ciężkiej i stresowej pracy, której nagrodą może być zysk ale nie musi. Heheszki niedowiarków zostawmy na bok, porozmawiamy za kilka lat 🙂

Każdy inwestuje sam na własny rachunek, wspólnie prowadzimy tylko analizy, wymieniamy opinie i śledzimy wytypowane spółki na podstawie mojej metodologii. Do inwestowania w akcje trzeba też mieć odpowiedni kapitał stąd ten kapitał o którym piszę powyżej. Tu dźwignia jest znikoma, max 2:1 jeżeli pozycje utrzymuje się długo. Wg mnie nie ma co brać się za to zajęcie z mniejszym kapitałem, lepiej zając się innym zajęciem gdyż stopa zwrotu przy zaangażowanym czasie będzie znikoma.

Przy okazji chciałbym nadmienić, że nie interesuje mnie obrót czyimś kapitałem na daną chwilę, jak to wynika z sugestii jakie pojawiają się w komentarzach. Bez licencji obecnie można skończyć na liście ostrzeżeń KNF. Jak zdobędę licencję Doradcy Inwestycyjnego (zostały mi dwa egzaminy) to będę myślał o zarządzaniu czyimiś pieniędzmi.

W tym momencie poniżej wypisywałem jakie warunki musi spełnić ktoś kogo mam zaznajomić z metodą. Ponieważ było to trochę głupie, co zostało mi uświadomione poprzez różne komentarze teraz napiszę tylko tak, że jeżeli jesteś zainteresowany to się odezwij  porozmawiamy czy nawiążemy współpracę.

Jakie wymagania musisz spełniać oprócz odpowiedniego kapitału do inwestowania?

Doświadczenie w inwestowaniu abym nie musiał tłumaczyć podstaw.

Zdecydowanie.

Oraz wytrwałość i cierpliwość.

 

Jeżeli nasza współpraca wypali, może stworzymy coś większego niż tylko wspólne inwestowanie 🙂 Czas pokaże.

Masz pytania dzwoń lub pisz:

tel. +48 698 668 336
Mail: robert (at) profittrader.pl
Skype: smug.robert

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA