Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Aktualizacja: Podsumowanie wyników automatów za pierwszy kwartał 2018 r.

Dodano: 4-Kwi-2018

Już tylko zostało kilka dni, do 16.04 kwietnia, abyś skorzystał z mojej bardzo ciekawej propozycji na Automaty. Zapoznaj się z ich wynikami poniżej i podejmuj decyzję do poniedziałku.

===========

Podsumowanie wyników automatów za pierwszy kwartał 2018 r.

Od tego roku powracam do publikacji podsumowania wyników automatów jakie oferuję obecnie w sposób komercyjny. Postanowiłem to robić co kwartał, który jest wg mnie najkrótszym okresem za jaki takie podsumowanie można robić.

Trading automatyczny (za pomocą EA) różni się dość znacznie od tradingu manualnego. Zdecydowanie mniej poświęcamy czasu na obserwowanie rynku, większość pracy wykonuje za nas automat. Nasze zadanie polega głównie na obserwowaniu pracy EA, sprawdzaniu czy prawidłowo otwiera i zamyka pozycje, kontrolowaniu jej wyników oraz zapewnieniu odpowiednich warunków do działania. Wszystko to zajmuje w sumie ok od 5% do 20% czasu w porównaniu do tradingu ręcznego dla 1 do 5 automatów, stąd coraz więcej osób wybiera trading automatyczny bo ma po prostu więcej wolnego czasu. Ale żeby go mieć to na początek trzeba mieć skuteczną strategię, za pomocą której inwestuje EA. Strategię taką musimy albo sami stworzyć co zajmuje właśnie masę czasu lub możemy też ją nabyć od kogoś.

Druga bardzo ważna rzecz automaty są niezwykle konsekwentne w swoim działaniu, ludzie niestety nie, stąd często stosując tą samą strategię człowiek przegrywa w ostatecznym wyniku z EA, poza nielicznymi jednostkami, które potrafią pokonać EA, ale jest to margines co pokazują statystyki.

Wyniki automatów będę też zawsze porównywał do warunków rynkowych jakie panowały w danym okresie, którego raport dotyczy, a wynik będę podawał w ilości zarobionych/straconych pkt przez EA oraz konkretnej kwoty pieniędzy jaką wygenerowała EA.

Raport za IQ 2018 roku rozpocznę od automatu R-Trader na DAX. To był jeden z najlepszych kwartałów odkąd uruchomiłem tego EA w 2016 roku. Wszystko to zawdzięczamy bardzo dużej zmienności na indeksie DAX. Sam przełom stycznia i lutego przyniósł nam na DAX ruch spadkowy w wielkości 1700 pkt. A zasięg konsolidacji jaką obserwowaliśmy na tym instrumencie w okresie luty-marzec był także dość spory bo wynosił ok 800 pkt. To wszystko przełożyło się na bardzo dobre wyniki EA:

Wyniki kwotowe w PLN: Styczeń 4 637 PLN, Luty: 3 055 PLN, Marzec 3 112 PLN co daje razem kwotę 10 785 PLN.

Wyniki w punktach: Styczeń 1115 punktów, Luty: 731 punktów, Marzec 759 punktów, co daje razem 2 606 punktów.Automat EA R-Trader na DAX cały 2017 r. zamknął ze stratą. Wynik za IQ 2018 r. z nawiązką ją pokrywa, pokazuje to jak ważna jest cierpliwość i spokojne czekanie na zmianę warunków rynkowych. Wyniki podaje celowo w punktach i złotówkach aby wartość w punktach każdy mógł sobie sam przeliczyć na to ile by ewentualnie sam zarobił grając lotem odpowiednim do wielkości swojego konta. Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się na temat tego EA kliknij tutaj. Przygotowałem też specjalną propozycję, o której przeczytasz poniżej.

Drugim automatem, którego wyniki podsumowuję po IQ 2018 r. jest EA OIL Trader, działającym na Ropie WTI. W przypadku ropy ostatnie 3 miesiące to był okres raczej konsolidacji. Cena nie poruszała się w zdecydowanym kierunku, mieliśmy ruchy w górę jak i w dół. W takich warunkach trudno o jakich większy zysk. EA w sumie poradziła sobie dobrze. W styczniu EA nie miała otwartej żadnej pozycji, natomiast we wtorek 2 kwietnia zamknęła jedną pozycję, której wynik też postanowiłem uwzględnić w tym zestawieniu.

Wyniki kwotowe w PLN: Luty: 1 025 PLN, Marzec -424 PLN i początek kwietnia  4 657 PLN co daje razem kwotę 5 258 PLN.

Wyniki w punktach: Luty: 28 punktów, Marzec 17 punktów, i początek kwietnia 227 co daje razem 272 punkty.

Różnica w dodatnim wyniku w punktach za marzec a ujemnym w pieniądzach wynika z faktu, że EA korzysta z opcji zwiększania wielkości pozycji wraz ze wzrostem zysków i zmniejszania wielkości pozycji wraz ze spadkiem zysków co właśnie powoduje taką różnicę. Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się na temat tego EA kliknij tutaj. Przygotowałem też specjalną propozycję, o której przeczytasz poniżej.

Poniżej wklejam też dwie ostatnie transakcje EA.

Teraz przyszedł czas na podsumowanie wyników EA R-Trader`a na Złoto (GOLD).  Złoto w IQ 2018 roku poruszało się głównie cały czas w konsolidacji o wielkości mniej więcej 600 punktów. Bardzo dobry trendowy był tylko początek stycznia. Konsolidacja odbiła się wyraźnie na wynikach EA w miesiącu marcu.

Wyniki w punktach: Styczeń 477 punktów, Luty: 243 punktów, Marzec -676 punktów, co daje razem 44 punkty.

Wyniki kwotowe w USD: Styczeń 880 $, Luty: 497 $, Marzec -1 525 $ co daje razem kwotę – 147 $.

Wynik ostateczny jest w okolicach mniej więcej zera. Ponownie różnica w dodatnim wyniku w punktach a ujemnym w pieniądzach wynika z faktu, że ta też EA korzysta z opcji zwiększania wielkości pozycji wraz ze wzrostem zysków i zmniejszania wielkości pozycji wraz ze spadkiem zysków co właśnie powoduje taką różnicę. Każda konsolidacja musi kiedyś się skończyć, wtedy wynik EA powinien się automatycznie poprawić. Podobna sytuacja miała miejsca kilkukrotnie w poprzednich latach. Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się na temat tego EA kliknij tutaj. Przygotowałem też specjalną propozycję, o której przeczytasz poniżej.

W tym miejscu mam dla Ciebie specjalną propozycję związaną z EA. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z tradingiem automatycznym to myślę, że może Cię ona zainteresować. Propozycja ta jest ważna tylko do 16 kwietnia.

Aby zachęcić Cię do wypróbowania moich EA postanowiłem do 16 kwietnia zaoferować Ci dodatkowy rabat na zakup automatów w wysokości 20% od aktualnej ich ceny jaką oferuję.

Aktualne ceny i po dodatkowym rabacie za EA wynoszą odpowiednio:

EA R-Tader DAX 2 997 PLN po rabacie 20%: 2 397 PLN

EA R-Trader Gold 2 997 PLN po rabacie 20%: 2 397 PLN

EA OL Trader 3 497 PLN po rabacie 20%: 2 797 PLN

Dodatkowo jeżeli chcesz zdywersyfikować swój portfel i zdecydujesz się na zakup 3 EA mogę Ci je wszystkie zaoferować w cenie 4 747 PLN co daje łącznie rabat 50%!

Jak możesz skorzystać z tej propozycji?

Po pierwsze możesz bezpośrednio dokonać przelewu na konto mojej firmy za jedną wybraną EA lub pakiet 3 naraz:
80 1750 0012 0000 0000 3259 5707
Profit Trading and Investing Sp. z o.o. Sp. Kom
ul. Hulewiczów 4d/5
60-688 Poznań
Z dopiskiem: EA i ew. nazwą Systemu.

Po drugie możesz kliknąć w link bezpośrednio prowadzący do zakupu:

Jak chcesz kupić 3 EA za 4 747 PLN kliknij tutaj.

Jak chcesz kupić EA R-Tader DAX za 2 397 PLN kliknij tutaj.

Jak chcesz kupić EA R-Trader Gold za 2 397 PLN kliknij tutaj. 

Jak chcesz kupić EA OL Trader za 2 797 PLN kliknij tutaj.

Po trzecie możesz kliknąć w stronę z opisem EA, następnie na dole strony dokonać zakupu oraz wpisać kod rabatowy rabat20, który automatycznie obniży cenę EA jak to pokazałem poniżej. Ta opcja zakupu dotyczy zakupu pojedynczej EA.

Jak chcesz kupić EA R-Tader DAX za 2 397 PLN kliknij tutaj.

Jak chcesz kupić EA R-Trader Gold zs 2 397 PLN kliknij tutaj. 

Jak chcesz kupić EA OL Trader za 2 797 PLN kliknij tutaj.

Ważna informacja.

Przypominam, że rabat ten jest ważny tylko do 16 kwietnia do godz 23.00.

-308Dni -11Godzin -31Minut -13Sek

Masz pytani dzwoń lub pisz. Chętnie na nie odpowiem.

W razie pytań technicznych zapraszam do kontaktu.
Mail: robert (at) profittrader.pl
lub na Skype: smug.robert
lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Robert Smug