Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Nowości na blogu i kanale YouTube!

Dodano: 10-Sty-2019

Witajcie moi drodzy!

Ponieważ dawno o tym nic nie pisałem czas na opisanie kilku nowości jakie pojawiły się na moim blogu  i kanale Youtube w ostatnim czasie. W tym roku myślę, że nowości będzie  więcej.

Zacznę od rzeczy, która myślę, że ucieszy największą liczbę osób. 7 stycznia 2019 r. prowadziłem webinar dla czytelników portalu Investing.com, w którym opowiadałem jak rozpocząć inwestowanie z trendem.  Mówiłem na nim o wielu podstawowych sprawach związanych z inwestowaniem tą technika, pokazywałem wiele przykładów. Postanowiłem udostępnić zapis tego spotkania całkowicie bezpłatnie szerszemu gronu zainteresowanych osób.  Webinar ten możecie znaleźć na moim kanale na YouTube, do którego subskrypcji serdecznie zapraszam, pod tym linkiem: https://youtu.be/xemUfEIZbfI

Zmodyfikowałem też moje Szkolenie Indywidualne, które obecnie oferuję osobom, które chcą zdobyć wiedzę w bardziej indywidualny sposób. Obecnie po odbyciu szkolenia każdy jego uczestnik otrzymuje 6 miesięcy dostępu do spotkań w Trading Clubie CFD oraz 6 miesięczne indywidualne wsparcie telefoniczne lub poprzez Skype. Jeżeli ktoś by chciał odbyć takie szkolenie wszystkie szczegóły dokładnie opisałem tutaj. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Ostatnia nowość to udostępnienie przeze mnie nagrań z ostatniego warsztatu Trend Trader, jaki prowadziłem w listopadzie 2018 r. Warsztat Trend Trader organizuję obecnie dwa razy do roku, na wiosnę i jesień. Nie musisz jednak już czekać tak długo aby w nim uczestniczyć. Możesz obejrzeć cały jego zapis plus dodatkowo uczestniczyć przez 3 miesiące w spotkaniach Trading Club`u CFD, gdzie pokazuję jak w praktyce analizuję i inwestuję wg metodologii podążania za trendem już teraz. Warsztaty te w formie video są przeznaczone dla osób, które z jakiś względów nie mogą przyjechać do mnie na Szkolenie Indywidualne do mojego biura. Do końca stycznia przygotowałem także specjalną cenę na warsztaty, jeżeli ktoś w nich nie uczestniczył a chciałby zrobić to teraz to zapraszam. Więcej szczegółów znajduje się tutaj.

===========

Brokerzy z usług jakich m.in korzystam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

==========

Masz pytania? Dzwoń lub pisz!

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

+48 698 668 336

profitinvesting (at) wp.pl

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.