Pokazuję jak zarabiać pieniądze na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Co nowego słychać u sprawdzonych brokerów jakich polecam?

Dodano: 6-Paź-2017

Co nowego słychać u sprawdzonych brokerów jakich polecam?

Już dawno nie opisywałem co ciekawego oferują brokerzy jakich polecam. Prawdę mówiąc ich oferta jest coraz lepsza i warto przyjrzeć się tym zmianom bliżej, ponieważ każda z nich wnosi wiele pozytywnych rozwiązań dla inwestorów i traderów zarówno od strony obniżenia kosztów transakcyjnych, prawnych oraz ułatwienia inwestowania.

Zacznijmy od polskiego podwórka, od brokera XTB. Broker ten wprowadził w ostatnim czasie 3 bardzo istotne zmiany:

Po pierwsze wprowadził ochronę dla inwestorów przed ujemnym saldem na rachunku. Teraz inwestując w XTB nie spotka już nikogo nie miła niespodzianka jaką było np. tąpnięcie na franku szwajcarskim w styczniu 2015 roku. Obecnie maksymalna strata może wynosić tylko tyle ile inwestor ma pieniędzy na koncie. Jak dokładnie działa ochrona przed ujemnym saldem możemy dowiedzieć się bezpośrednio ze strony XTB: „Inwestor otworzył w weekend pozycję długą na niemieckim indeksie DAX. W poniedziałek rynek otworzył się z luką cenową na niekorzyść inwestora, spowodowaną niepokojącymi wydarzeniami, które miały miejsce podczas weekendu. W efekcie cena otwarcia była niższa niż cena zamknięcia w piątek, co spowodowało, że inwestor nie tylko stracił zainwestowany kapitał, ale jednocześnie znalazł się na pozycji ujemnej, zaciągając dług. 

Z zabezpieczeniem przed ujemnym saldem taka sytuacja jest niemożliwa, a ewentualne straty ponoszone przez naszych klientów, nie przekroczą łącznej wartości wpłaconego przez nich depozytu. Oznacza to, że jeśli mamy do czynienia z dużą zmiennością na rynku i pojawi się luka cenowa, poniesione straty nie będą większe niż wpłacony depozyt danego klienta.”

Po drugie idąc śladem innych brokerów umożliwił on handel na 5 obecnie najpopularniejszych kryptowalutach takich jak: Bitcoin, Ethereum, Litcoin, Dash i XRP, krypto są dostępne tylko na platformie XStation.

Po trzecie na kryptowalutach można już obecnie handlować w XTB 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu (techniczna przrwa jest tylko od 23.00 piątek do bodajże 4.00 w sobote rano), łącznie z weekendami. A, że wiele dzieje się na krypto właśnie w weekendy to od jakiegoś czasu mamy możliwość bezpośredniego reagowania na zmiany na tych rynkach.

XTB polecam przede wszystkim osobom mieszkającym w Polsce. Broker ten jest regulowany przez KNF, konto mamy w PLN, oraz przesyła nam co roku PIT8, zatem nie musimy pamiętać o samodzielnym rozliczaniem się z podatków od zysków kapitałowych.

XTB oferuje też handel na polskich akcjach oraz WIG20.

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły oferty brokera:

broker xtb

Drugi broker jakiego obecnie polecam to broker z regulacją Irlandzką: AVA TradeW wrześniu tego roku broker ten przeprowadził dość dużą obniżkę spreadów zarówno na walutach oraz na kontraktach CFD (EURUSD, DAX Ropa, złoto etc.). Teraz handlując u tego brokera zapłacimy mniej, a mniej oznacza tyle, że więcej pieniędzy zostanie dla nas. Zresztą można to sprawdzić klikając tutaj.

Podobnie jak XTB,  AVA Trade oferuje handel na kryptowalutach, ma on ich obecnie w ofercie 7. Na kryptowalutach u tego brokera możemy handlować na platformie wszystkim doskonale znanej platformie MT4. Broker ten ma swój oddział w Polsce, dokładnie w Warszawie. Oferuje on obsługę w j. polskim.

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły oferty brokera:

Trzecim brokerem jakiego obecnie polecam to australijski broker IC Markets. U tego brokera jak zawsze dostaniemy jedne z najniższych spreadów na rynku. Jako jeden z niewielu regulowanych brokerów oferuje dla polskich klientów dźwignię 1:500. Najlepiej nadaje się on dla osób scalpujących na walutach.

Kliknij w obrazek poniżej i poznaj szczegóły  oferty brokera:

Każdy zakładający konto z mojego polecenia otrzyma ode mnie oferowane przeze mnie bezpłatne bonusy. Więcej informacji na ich temat znajdziesz tutaj: http://robertsmug.pl/4-bonusy/

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.