Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Najlepsze promocje u brokerów w Grudniu 2017 r.

Dodano: 9-Gru-2017

Najlepsze promocje u brokerów w Grudniu 2017 r.

Grudzień to jeden z najlepszych miesięcy dla otworzenia nowego rachunku inwestycyjnego lub ponowne i dodatkowe jego zasilenie. W tym roku brokerzy, których polecamy też przygotowali bardzo ciekawe propozycje dla swoich obecnych i nowych klientów.

Swój przegląd ich oferty zaczniemy od brokera AvaTrade, który w tym roku zaproponował wszystkim klientom bonus w wysokości 35% od każdej zasilonej kwoty. Zasady przyznania tego bonusu są bardzo proste. Wpłaca się np. 1000€ i na kocie dodatkowo pojawia się kwota 350€. W tym przypadku po tej operacji można inwestować kwotą aż 1350€! Bonus, po wygenerowaniu odpowiedniego obrotu, można w ciągu 1 roku wypłacić, także czasu na wygenerowanie odpowiedniego obrotu jest sporo. Minimalna kwota wpłaty wynosi 100€ lub równowartość w innych walutach, maksymalna wielkość bonusu to 14 000€!

Wysokość bonusu każdy może sobie obliczyć sam, dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie brokera. Wystarczy kliknąć w obrazek poniżej i sprawdzić szczegóły lub tutaj. Na stronie jaka się wyświetli jest także dostępny regulamin promocji. Bonus ten można wykorzystać także handlując na ostatnio najgorętszych instrumentach czyli na kryptowalutach, których AvaTrade oferuje już dość sporo z Bitcoinem na czele.
Bardzo ciekawą propozycję ma też kolejny polecany przez nas polski broker czyli XTB. Do 31 grudnia można skorzystać z 3 bardzo ciekawych ofert: Rabatu od wszystkich transakcji w wysokości 30% na 60 dni, zwrotu pieniędzy w przypadku straty do 200 PLN oraz bezpłatny pakiet edukacyjny w postaci książek i szkoleń Video. Aby poznać dokładnie warunki promocji i regulaminy można to zrobić na stronie brokera klikając w obrazek poniżej lub w link tutaj.

Zasady przyznawania w/w bonusów też są bardzo jasne i czytelne:

Otwierając konto u jednego z w/w brokerów można też odebrać dodatkowo 3 bonusy opisane tutaj:

Brokerzy

Pozdrawiamy

Zespół ProfitTrader