Pokazuję jak zarabiać pieniądze na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Kryptowaluty coraz bardziej popularne!

Dodano: 5-Cze-2017

Krypto-waluty coraz bardziej popularne!

Kilka tygodni temu pisaliśmy Wam, że krypto-walutami można handlować także na platformie MT4. Można przeczytać o tym tutaj. W artykule tym wspominaliśmy o brokerze AVA Trade: http://www.avatrade.pl/, który na początek umożliwił handel na 2 kryptowalutach, tj. BitCoinie i LiteCoinie.

Dzisiaj mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość. Broker ten wprowadził kolejne kryptowaluty ETHEREUM, DASH i RIPPLE, oraz na wszystkich z nich umożliwił handel 24 godzinina na dobę przez 7 dni w tygodniu, również w soboty i niedziele.

ETHEREUM, które od lutego tego roku kurs urósł z wartości 10 do 234 jednostek 🙂 czyli kilka tysięcy %.

RIPPLE (XRP), które podobnie jak ETHEREUM w podobnym okresie urosło bardzo dużo %:

i kryptowalutę DASH, która także charakteryzuje się bardzo dużą zmiennością i trendowością.

Czego chcieć więcej. Broker AVA Trade oferuje obecnie jedne z najbardziej zmiennych i najczęściej trejdowanych krypto-walut na świecie. 

Na koniec przypomnimy tylko kilka zalet handlu krypto-walutami u regulowanego brokera na MT4:

  • łatwość obsługi platformy MT4 i możliwość zastosowania dokładnie tych samych strategii i narzędzi jakie stosuje się dotychczas podczas handlu na walutach i CFD,
  • ochrona kapitału i klienta zgodnie z regulacjami unijnymi i kraju gdzie broker ma siedzibę,
  • możliwość wykorzystania lewara od 1:2 do 1:50.
  • dodatkowo broker ten  ma fajne bonusy dla osób zasilających swoje konto lub przelewających dodatkowe środki zwiększających saldo początkowe, wg tabeli poniżej:Jeżeli chcecie przetestować inwestowanie na najbardziej obecnie trendowych i zmiennych krypto-walutach w AVA Trade kliknijcie poniżej:lub na początek przetestujcie tego brokera na koncie demo:

    Więcej informacji na temat brokera  AVA Trade znajdziecie klikając tutaj. 

Pozdrawiamy

Zespół ProfitTrader

  • Michał

    Polecam tego brokera, jako jeden z pierwszych faktycznie miał kryptowaluty na platformie MT4. Na plus biuro w Warszawie i możliwość spotkania się face to face. Działam z nimi od dłuższego czasu, na początku współpracy szkolenia, które teraz przynoszą mi zyski.