Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Webinar + Darmowy Konkurs Giełdowy organizowany przez TMS

Dodano: 25-Kwi-2016

Na polskim rynku szykuje się kolejny wart uwagi konkurs. Organizuje go firma TMS Brokers. Łączna pula nagród, jaka jest przewidziana w tym konkursie wynosi 35 000 PLN. Przy czym nagroda główna dla zwycięzcy konkursu to 20 000 PLN oraz dodatkowo organizator ufundował 15 nagród po 1 000 PLN dla zwycięzców rankingów dziennych. Konkurs startuje 9.05 i będzie trwał do 27.05.

Konkurs przez to, że jest na rachunkach demo, jest całkowicie bezpłatny. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału, zwłaszcza, że z mojej strony tym razem pojawi się wkład merytoryczny. W samym tym konkursie nie będę brał udziału, ale specjalnie dla uczestników konkursu i wszystkich osób zainteresowanych poprowadzę specjalne 3 webinary.

 

Pierwszy już 26.04 o godz. 18.00 pt. „Jak stworzyć proste Systemy, które generują duże stopy zwrotu?”. 

 

Udział w tym webinarze także jest bezpłatny. Aby się na niego zarejestrować, zapraszam do odwiedzenia strony organizatora, czyli TMS  kliknij w ten link. Podczas webinaru opowiem o tym, jak tworzyć skuteczne systemy oraz przedstawię prosty  System na DAX, który działa u mnie już od ponad roku, a sam System jest skuteczny od min. 6 lat. 🙂

Z regulaminem konkursu, czyli wszystkimi szczegółowymi zapisami można zapoznać się klikając w ten link.

PS

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami, a nie jesteś jeszcze na mojej liście mailingowej, to kliknij poniżej i zapisz się na nią:

2015-10-25

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Mail: robert (at) profittrader.pl

lub na Skype: smug.robert lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336

Pozdrawiam

Robert Smug