Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Koniec Trading Club`u – ostatnia taka okazja!

Dodano: 17-Maj-2019

Witaj!

Tak w tej formie i dostępności koniec spotkań z  Trading Club`em.

W obecnej formie będzie można skorzystać z tej usługi tylko do końca maja.

W Trading Clubie możesz obserwować na bieżąco jak inwestuję, jak analizuję rynki, jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycję.

Z tej usługi obecnie korzystają osoby uczestniczące w moich szkoleniach indywidualnych jak i warsztacie Trend Trader i to się nadal nie zmieni. Trading Club jest i będzie integralną częścią moich szkoleń.

Poza ta grupą osób ze spotkań mogły także do tej pory korzystać osoby, które wykupiły do niej dostęp bez uczestnictwa w szkoleniach.  Od czerwca zmieni się sposób zapisu dla takich osób. Będzie się można zapisać tylko 2x do roku przez krótki czas. Następny nabór zamierzam przeprowadzić dopiero w okolicach października. Ale mam też bardzo dobrą wiadomość na sam koniec obecnej dostępności tej usługi przygotowałem specjalne zniżki na różne abonamenty jakie w tej chwili oferuję. Zobacz w video, w którym wszystko dokładnie wyjaśniam i skorzystaj z mojej propozycji już teraz!

Link do opisu usługi Trading Club znajdziesz KLIKAJĄC TUTAJ!

================

Podczas spotkań w Trading Clubie korzystam z usług m.in tych  2 brokerów:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

 

Masz pytania dzwoń lub pisz!

+48 698 668 336

profitinvestingeu (at) gmail.com

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.