Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Jak znaleźć przewagę na rynku? Cz. 2 #12

Dodano: 16-Mar-2019

Jak znaleźć przewagę na rynku? Cz. 2 #12

W kilku krótkich filmach postanowiłem podzielić się z Wam kilkoma moim osobistymi doświadczeniami jak osiągnąć pozytywne wyniki w tradingu. Teraz udostępniam Wam 2 video z tej serii. Tym razem postaram się Wam ogólnie odpowiedzieć na pytanie „Jak znaleźć przewagę na rynku?” Jest to wiedza, która może być źródłem inspiracji dla każdego, niezależnie od techniki jaką się posługuje.

Zapraszam do obejrzenia drugiego filmu.  Wszelkie wasze uwagi i własne przemyślenia są mile widziane. Jeżeli ktoś nie oglądał pierwszego filmu to link o niego znajduje się pod tym filmem.

Jak przestać tracić i zacząć zarabiać? Cz. 1: https://robertsmug.pl/jak-przestac-tracic-i-zaczac-zarabiac-cz-1-11/

==========

💰 Szkolenia , automaty, warsztaty. Sprawdź moją propozycję: : http://bit.ly/szkolenia-ea

✔ Link do Warsztatu Trend Trader: http://bit.ly/trend-warsztat

💰 Śledź moje analizy, aktualnie otwarte pozycje i zlecenia oczekujące na żywo w Trading Club`ie: http://bit.ly/trading-club Brokerzy z jakich usług korzystam:

✔XTB – broker polski: http://bit.ly/xtb-pl

✔IC Markets – broker australijski: http://bit.ly/ic-markets-ecn

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS. Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.