Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Jak stać się lepszym inwestorem? cz. 3 #13

Dodano: 5-Kwi-2019

Jak stać się lepszym inwestorem? cz. 3 #13

W kilku krótkich filmach postanowiłem podzielić się z Wam kilkoma moim osobistymi doświadczeniami jak osiągnąć pozytywne wyniki w tradingu. Teraz udostępniam Wam trzecie video z tej serii. Tym razem postaram się Wam odpowiedzieć „Jak stać się lepszym inwestorem?” czyli jak pracować nad własnym warsztatem i jak doskonalić się w tym co się robi. Jest to wiedza, która może być źródłem inspiracji dla każdego, niezależnie od techniki jaką się posługuje.

Zapraszam do obejrzenia trzeciego filmu.  Wszelkie wasze uwagi i własne przemyślenia są mile widziane. Jeżeli ktoś nie oglądał pierwszego i drugiego filmu to linki do niech znajdują się pod tym filmem.

Zapisz się na webinar pt. „Jak nauczyć się inwestować z trendem? Praktycznie rady i wskazówki”: http://bit.ly/webinar-trend-2019

Video 1 znajdziesz tutaj. Video 2 znajdziesz tutaj.

==========

💰 Szkolenia , automaty, warsztaty. Sprawdź moją propozycję: : http://bit.ly/szkolenia-ea

✔ Link do Warsztatu Trend Trader: http://bit.ly/trend-warsztat

💰 Śledź moje analizy, aktualnie otwarte pozycje i zlecenia oczekujące na żywo w Trading Club`ie: http://bit.ly/trading-club

Brokerzy z jakich usług korzystam:

✔XTB – broker polski: http://bit.ly/xtb-pl

✔IC Markets – broker australijski: http://bit.ly/ic-markets-ecn

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam Robert Smug Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS. Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.