Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Jak legalnie można mieć wysoką dźwignie? Np. 200:1

Dodano: 23-Cze-2018

Jak legalnie można mieć wysoką dźwignie? Np. 200:1

Dzień dobry,

Nagrałem krótkie video, w którym wyjaśniam jak można legalnie po 1 sierpnia 2018 r. posiadać nadal wysoką dźwignię, np. 200:1 

W filmie dokładnie omawiam 3 sposoby dzięki którym będzie można nadal inwestować tą samą wielkością lota, co przed wprowadzeniem ograniczeń.

Dwie dodatkowe uwagi:

Ograniczenia jakie wprowadza ESMA będą obowiązywały na początek tylko przez 3 miesiące. Pod koniec tego okresu ma zostać podjęta decyzja czy będą one przedłużone.

W międzyczasie nad zmianami odnośnie dźwignie pracuje także KNF i Ministerstwo finansów. Proponowane przez te instytucje zmiany są mniej restrykcyjne niż ESMA`y
i ograniczają  dźwignię dla początkujących traderów 50:1 oraz dla doświadczonych pozostawiają ją na dotychczasowym poziomie 100:1. Oczywiście obecnie pierwszeństwo mają przepisy EMSA ale jeżeli ta organizacja by nie przedłużała swoich ograniczeń zaczną obowiązywać ponownie przepisy polskie.

To wszystko w sumie prowadzi do wniosków, że zanim zmieni się brokera i przeniesie środki za granicę warto najpierw nad tym ruchem się zastanowić bo nie taki może być ten diabeł straszny jak go rysują.

Zapraszam do oglądania:

 

Strona z brokerami, z których usług korzystam: http://bit.ly/brokerzy

Artykuł o którym wspominam na filmie znajdziesz pod tym linkiem.

Kontakt mailowy: robert @ profittrader .pl

========================

Szczegółowy opis Automatów inwestycyjnych, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiemhttp://bit.ly/szkolenia-ea

Link do opisu usługi Trading Clubhttp://bit.ly/trading-club

Otwórz konto u jednego z brokerów jakich polecam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets: www.icmarkets.com
  3. XMwww.xm.com/pl 

Więcej na ich temat przeczytasz tutaj.

========================

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.