Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Inwestowanie na krypto-walutach na najpopularniejszej platformie MT4.

Dodano: 8-Cze-2017

Ostatnie tygodnie przynoszą coraz to nowsze informacje na temat nowych rekordach kwotowań najróżniejszych krypto-walut,  w szczególności najbardziej rozpoznawalnej i najpopularniejszej tj. BitCoina. Nie będziemy ukrywać, że też zainteresowaliśmy się krypto-walutami, a w szczególności: BitCoinem, LiteCoinem, ETHEREUM, DASH i RIPPLE. Dlaczego? O tym piszemy poniżej?

Pierwszy fakt jaki zwrócił naszą uwagę na nie to to, że instrumenty te są w bardzo mocnym trendzie o bardzo dużej dziennej i tygodniowej zmienności. Ponieważ gramy przede wszystkim z trendem, na którym najłatwiej zarobić w długiej perspektywie czasowej postanowiliśmy zacząć też inwestować na nich.

Nie będziemy ukrywać, że nauczeni doświadczeniem, interesowały nas tylko te krypto-waluty, które mają największy dzienny obrót, gdyż to daje jako taką gwarancję szybkiego otwarcia i zamknięcia pozycji.

Drugą ważną sprawą była dla nas możliwość zastosowania narzędzi jakie obecnie wykorzystujemy najczęściej czyli platformy MT4 i ewentualnie naszych zautomatyzowanych strategii.

Przeglądając różne forma w internecie i grupy na Facebook`u to co przykuło naszą uwagę to często problemy osób inwestujących bezpośrednio w krypto-waluty z działaniem giełd, na których obraca się tymi instrumentami, typu brak możliwości zalogowania się do swojego konta, zawieszanie się częste platformy. Problemy z płynnością, czyli możliwością kupienia lub sprzedania walut. Problemy z wypłatami pieniędzy, upadki giełd, ataki hakerów i kradzież walut z kont, które są m.in. spowodowane tym, że są to podmioty nie regulowane, poza wszelkim nadzorem Państwowych instytucji odpowiedzialnych za nadzór, a co się z tym wiążę obarczone są bardzo dużym ryzykiem inwestycyjnym łącznie z utratą wszystkich środków.

Nie będziemy też ukrywać, że chcieliśmy skorzystać z możliwości zastosowania także jakiejś dźwigni finansowej. Po co kupować 1 BTC za np. 8000 PLN jak można kupić 1 BTC posiadając na koncie tylko np. 2000 PLN 🙂

Nasze poszukiwania skierowały się na brokerów regulowanych i sprawdzonych,  którzy to posiadali by w swojej ofercie  możliwość obrotu krypto-walutami. I w końcu na takiego trafiliśmy. Tym brokerem jest  AVA Trade: http://www.avatrade.pl/, broker z EU a dokładnie z siedzibą w Irlandii, z obsługą w języku polskim.

Dający ochronę zdeponowanych u niego środków. Zapewniający nie przerwany dostęp do platformy oraz bardzo dobrą płynność. Na dodatek handel na krypto-walutach odbywa się za pomocą platformy MT4, najpopularniejszej w tej chwili platformy tradingowej na świecie. Jeżeli do tej pory ktoś handlował na MT4 będzie mógł wykorzystać dokładnie te same narzędzia, z których korzystał do tej pory.

Broker ten oferuje obecnie 5 najbardziej płynnych krypto-waluty na świecie tj. BitCoina, LiteCoina, ETHEREUM, DASH i RIPPLE. Sami osobiście dokonaliśmy już pierwszych transakcji ze skutkiem widocznym poniżej:

oraz zamknięta, na przestawionym stopie,  tuż przed większą korektą pozycja na BitCoinie.

Dodatkowo broker ten oferuje możliwość inwestowania na krypto-walutach z dźwignią do 1:50. Ma fajne bonusy dla osób zasilających swoje konto lub przelewających dodatkowe środki zwiększających saldo początkowe, wg tabeli poniżej:

Jeżeli ktoś chce przetestować inwestowanie na najbardziej obecnie trendowych i zmiennych instrumentach w AVA Trade warto kliknąć poniżej:

lub na początek przetestować tego brokera i otworzyć konto demo:

Więcej informacji na temat brokera  AVA Trade znajdziesz klikając tutaj. 

Pamiętajcie, też, że otwierając konto z naszego polecenia można odebrać nasze bonusy. Więcej na ich temat przeczytacie tutaj.

PS. Transakcje jakie widzicie powyżej zostały zrealizowane z pomocą EA R-Trader, automatu do gry w trendzie na dowolnym instrumencie, którego premiera odbędzie się już za kilka tygodni.

Pozdrawiamy

Zespół ProfitTrader