Pokazuję jak zarabiać pieniądze na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

IC Markets

Jeżeli poszukujesz brokera, który oferuje:

– bardzo szybką egzekucję zleceń,

– bardzo niskie spready na walutach, głównie to tradingu krótkoterminowego, scalpingu oraz do inwestowania za pomocą automatów (EA) to polecam Tobie australijskiego brokera typu ECN IC Markets

Jako broker spoza Unii Europejskiej oferuje on polskim klientom bardzo wysoką dźwignię 500:1.

Konto można otworzyć m.in w walutach: EUR, USD, GBP.

Broker ten oferuje dwie platofrmy: MT4 oraz C Trader`a.

Jest to broker regulowany przez australijską komisję nadzoru finansowego Australian Financial Services License (AFSL).

Jak każdego nowego brokera również IC Markets możesz przetestować na bezpłatnym koncie demo klikając w link poniżej:

Pamiętaj, że otwierając konto i zasilając je kwotą min. 500$ możesz odebrać moje 3 bonusy. Więcej na ten temat możesz przeczytać klikając tutaj.

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o moich wpisach dotyczących inwestowania, kliknij poniżej i zapisz się na listę:

2015-10-25

OSTRZEŻENIE: Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia przez Tradera strat przekraczających wartość depozytu nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Trader powinien kierować się własnym osądem.