Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

EURO ZŁOTO – ciekawa alternatywa dla Złota (GOLD) #1 XAUEUR

Dodano: 7-Lut-2019

Witajcie moi drodzy!

Zgodnie z Waszymi życzeniami, jakie pojawiły się podczas ostatniej ankiety o której wypełnienie prosiłem Was pod koniec 2018 r., dziś rozpoczynam serie filmów, w której opowiem Wam o specyfice w danej chwili ciekawych instrumentach trendowych.

Na początek postanowiłem przyjrzeć się bliżej XAUEUR, czyli jak ja nazywam ten instrument Euro-Złoto, który może być ciekawą alternatywą obecnie dla Złoto kwotowanego w dolarach. Zapraszam od obejrzenia filmu, wszystkich szczegółów dowiecie się z niego:

Link do warsztatu Trend Trader: http://bit.ly/trend-warsztat

Śledź moje analizy, aktualnie otwarte pozycje i zlecenia oczekujące na żywo w Trading Club`ie. Po więcej szczegółów zapraszam tutaj: http://robertsmug.pl/the-trading-club-cfd.html

===========

Szczegółowy opis Automatów, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

Brokerzy z usług jakich m.in korzystam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.