Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

EA OIL Trader: Podsumowanie wyników po prawie 3 latach działania

Dodano: 8-Wrz-2018

Dzisiejszy wpis dedykuje wszystkim osobom, które wahają się nad rozpoczęciem inwestowania za pomocą EA, mają ograniczoną ilość czasu aby inwestować samemu ale chcą to jednak robić oraz tym wszystkim, którym w kółko powtarza się, że systemy automatyczne nie działają.

Zacznę od tego, że dobry system automatyczny może działać latami. System Richarda Dennisa, twórcy projektu żółwi działał na rynku prawie 20 lat od początku lat 70 do końca lat 90 XX wieku. W zmodyfikowanej formie przy odpowiedniej selekcji rynków działa pewnie do dziś. Ten okres to jest bardzo długi okres czasu. Sam Dennis zarobił na nim krocie.

Jest też druga strona medalu większość systemów dostępnych bezpłatnie lub za kilkadziesiąt-kilkaset złotych, z reguły opartych na wskaźnikach, nie działa. Śmiem twierdzić, że działających systemów jest tak jak z zarabiającymi ludźmi na inwestowaniu jest ok 5% do 10% w całej liczbie ogólnie dostępnych na rynku. Skąd to po części wiem? W swojej karierze przetestowałem wiele różnych EA płatnych i bezpłatnych i większość nie działała.

Przejdźmy teraz do tego czy warto interesować się tradingiem automatycznym. Wg mnie warto. Poświęcamy na niego zdecydowanie mniej czasu niż na trading ręczny. Nie jest to oczywiście całkowicie zajęcie bez naszego zaangażowania czasowego ale większość pracy wykonuje za nas automat, w którym zaszyta jest strategia. Nasze zadanie to zapewnienie mu odpowiednich warunków do działania (internet, platforma, komputer lub VPS) oraz odpowiednie zarządzanie ryzykiem i swoimi emocjami. Notabene jedno łączy z się ściśle  z drugim.

No dobrze to teraz przyjrzyjmy się wynikom EA OIL Trader. System ten działa u mnie od mniej więcej 2016 r. czyli już prawie 3 lata. W między czasie miał on swoje lepsze i gorsze chwile ale cały czas notuje nowe szczyty na krzywej kapitału (All Time High). W tym roku okres wakacji był dla niego rewelacyjny. Poniżej wklejam najnowszą krzywą kapitału EA od stycznia 2016 r. do teraz.

Kilka ostatnich transakcji w formie kwotowej:

Oraz te same transakcje co powyżej w formie graficznej:

 

Podsumowując tą część tak każdy system kiedyś przestanie działać ale zanim to się stanie może pozwolić zarobić sporo pieniędzy. Ci wszyscy co w kółko powtarzają, że systemy automatyczne nie działają mają rację ale z tą prawdą jest podobnie jak z tymi co od 7 lat przewidują kryzys na rynkach finansowych kiedyś trafią, kryzys nastąpi, a w międzyczasie Ci co inwestują w akcje, lub korzystają z systemów automatycznych zarabiają 🙂 i tyle w temacie. Dlatego uważam, że warto rozwijać czy tworzyć własne EA lub korzystać z gotowych rozwiązań jeżeli sami nie potrafimy lub nie mamy czasu na ich tworzenie. Sam zdecyduj po której chcesz być stronie.

Dla wszystkich osób zainteresowanych poznaniem mojego systemu EA OIL Trader przygotowałem specjalną ofertę ważną do końca września.

Chcę zaoferować na nią dość znaczny rabat, aby mogło skorzystać z niej potencjalnie więcej osób.

Dodatkowo każda osoba zakupująca automat do końca tego miesiąca otrzyma gwarancję zwrotu pieniędzy za EA jeżeli automat nie zarobi w ciągu 1,5 roku, czyli masz ode mnie 100% uczciwości i przejrzystości.

Z opisem automatu oraz dokładnym opisem mojej propozycji zapoznasz się klikając tutaj.

Masz pytania? Dzwoń lub pisz.

Mail: robert (at) profittrader.pl
lub na Skype: smug.robert
lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336

Zapraszam do kontaktu.

Robert Smug

PS
Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o EA i jej wynikach, kliknij poniżej i zapisz się na listę: