Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Dlaczego warto zapisać się na warsztat Trend Trader?

Dodano: 26-Kwi-2019

Dziś otrzymałem taki telefon:

– Dzień dobry, Pan Robert?

– Dzień dobry, tak przy telefonie.

– Bo jak tak gram, że jak rośnie to sprzedaje, a jak spada to kupuje, czy Pan też tak gra?

– Ja gram zupełnie inaczej, tylko z trendem, jak rośnie to kupuje a jak spada to sprzedaje.

– Aha to już wiem czemu przegrywam. Tak mi kazał grać konsultant od mojego brokera (tu pada nazwa brokera)…..

W tym tygodniu ukazały się także wyniki jednego z brokerów notowanych na giełdzie. Jak je przeanalizowałem, to okazało się, że broker ten największe przychody w pierwszym kwartale 2019 r. miał z handlu jego klientów na indeksach. W sumie świetna sprawa ale jest to broker typu MM i jego przychody/zyski to strata klientów. W pierwszym kwartale tego roku mieliśmy świetne trendy na indeksach, podejrzewam, że większość jego klientów grała przeciwko trendowi i dlatego traciła co było zyskiem brokera.

W sumie teraz już wiesz, że większość traci bo gra przeciwko trendowi, zarabiają nieliczni, pewnie Ci co grają właśnie z trendem. Myślę, że to co napisałem powyżej jest to dobry dowód pośredni jak zarabiać a jak nie grać. Ok to już wiesz, że lepiej grać z trendem niż przeciwko. Myślisz sobie nauczę się grać z trendem sam, przecież to proste.

Czy możesz nauczyć się grać z trendem samodzielnie?

Teraz posłużę się opisem jaki znalazłem kilka dni temu w internecie, myślę, że świetnie oddaje sedno sprawy.

„Jeżeli możesz poświęcić kilka lat na testy i analizowanie jak to robić prawidłowo, to droga wolna. Możesz działać metodą prób i błędów, sprawdzać różne podejścia.

Tylko miej świadomość, że to jest tak, jakbyś szedł przez zarośniętą gęstymi chaszczami dżunglę. Taką dżunglę, w której podłoże jest błotniste i każdy Twój krok powoduje, że zatapiasz się w nim po łydki.

Nie mówiąc już o tym, że musisz być bardzo ostrożny. Bo wystarczy raz źle postawić nogę, albo uderzyć maczetą w złą gałąź i możesz zostać ukąszony przez węża, żmiję, lub dopadnie Cię żyjący w dżungli drapieżnik.

Jak szybko jesteś w stanie przemierzyć taką dżunglę? Zgodzisz się ze mną, że tempo byłoby mizerne. Nie wspomnę już o tym, że mógłbyś stracić orientację i ostatecznie trafić do zupełnie innego miejsca, niż chciałeś.”

Dlaczego o tym piszę?

Za kilka dni, dokładnie 5 maja, mija termin zapisów na mój warsztat Trend Trader, podczas którego nauczę Cię jak inwestować tą techniką. Przekażę Ci na nim swoje doświadczenie jakie zdobywałem przez kilka ostatnich lat.

Dlaczego warto zdecydować się na ten warsztat już teraz?

Po pierwsze będzie to już ostatni warsztat w tej formie i w tej cenie. Tak ostatni, obecnie preferuję formę spotkań osobistych, gdzie mogę poznać każdego z uczestników osobiście.

Po drugie w sumie będzie to warsztat dla Ciebie bez ryzyka. Jako pierwsza osoba, która szkoli z inwestowania w Polsce biorę pełną odpowiedzialność za swoje wyniki i pokaże Ci, że inwestowanie z trendem jest zyskowne w moim wykonaniu. Postawiłem sobie za cel, że podczas tego 4 miesięcznego warsztatu muszę minimum zarobić na rynku tyle ile wynosi cena za warsztat. Jeżeli nie uzyskam takiej stropy zwrotu to zwrócę uczestnikom szkolenia to ile za nie zapłacili. Ok ktoś powie, że to mało ale jakąś wartość musiałem przyjąć. Sam jestem inwestorem raczej konserwatywnym, a sama stopa zwrotu jest zawsze sprawą dość indywidualną. Jedni mogą zarabiać 500 zł, inni 5 000 zł, a jeszcze inni 50 000 zł grając ta samą techniką. Podstawą zysków zawsze będzie technika, która Cię nauczę.

Gdzie możesz zapisać się na to szkolenie?

Po pierwsze szczegóły ofert oraz zapisać się możesz pod tym linkiem na dole strony:

https://robertsmug.lpages.co/warsztat-trend-trader-oraz-the-trading-club/

Po drugie jeżeli nie chcesz czytać co tam napisałem to albo dokonaj przelewu za ten warsztat w kwocie 2247 PLN na moje kont firmowe:

80 1750 0012 0000 0000 3259 5707
Profit Trading and Investing Sp. z o.o. Sp. Kom
Hulewiczów 4d/5, 60-688 Poznań

Z dopiskiem: Warsztat Trend Trader

lub kliknij przycisk poniżej i dokonaj szybkiej płatności za pomocą serwisu Przelewy24

Jeżeli chcesz zapytać o więcej szczegółów, napisz do mnie na mail: profitinvestingeu@gmail.com

lub na Skype: smug.robert

lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336

Zapraszam do zakupu lub jak masz jakieś pytania do kontaktu.

Pozdrawiam

Robert Smug