Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Czy nastąpi korekta na rynkach i czy kawa będzie droższa? Analiza #68

Dodano: 26-Lis-2019

Czy nastąpi korekta na rynkach i czy kawa będzie droższa? Analiza #68

Witajcie moi drodzy!

Zapraszam do obejrzenia kolejnej analizy video, to już 68 analiza. Obecnie analizy ukazują się co 2 tygodnie i prezentują w nich dwa potencjalnie trendowe instrumenty na najbliższy czas.

W tej analizie postanowiłem przyjrzeć się indeksowi strachu #VIX, sprawdzam czy obecne jego poziomy zapowiadają nadchodzącą korektę na rynkach? Oraz kawie (#Coffee), dla której ukazujące się ostatnio raporty wskazuje duży spadek produkcji w przyszłym roku przy rosnącym popycie, spowodują że jej cena wystrzeli mocno w górę?

Jak zawsze w analizach staram się wskazywać naprawdę bardzo ciekawe instrumenty trendowe, którymi warto się interesować, ponieważ są to instrumenty z dużym potencjałem ruchu.

Gra z trendem ma tą przewagę nad innymi technikami, że skupiamy się tylko na jednym kierunku ruchu instrumentu.

Jeżeli uznasz ją za wartościową, podziel się swoimi wnioskami w komentarzu pod wpisem oraz udostępnij ją innym osobom!

Zapraszam do obejrzenia analizy poniżej.

 

 

Jeżeli chcesz zapoznać się dokładnie z moją techniką inwestowania lub spróbować tradingu automatycznego zapraszam na moją stronę tutaj: http://bit.ly/warsztaty-i-automaty

======================

Instrumenty które pokazuje na video znajdziesz u 3 brokerów z usług, których korzystam:

  1. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn
  2. Tickmil: http://bit.ly/Tickmill-DAX 
  3. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową na dole strony oraz subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.