Pokazuję jak zarabiać pieniądze na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

AVATRADE

Bardzo dobry broker do inwestowania na krypto-walutach: BitCoin, LiteCoin, ETHEREUM, DASH i RIPPLE za pomocą platformy MT4.

Ważne informacje kryptowaluty kwotowane są 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, również w soboty i niedzielę!

AVA Trade jest regulowanym brokerem przez Bank Centralny Irlandii, siedziba firmy znajduje się w Dublinie. Na światowych rynkach obecny jest już od 10 lat, posiada swoje oddziały w wielu krajach na świecie.

Broker ten oferuje obsługę klientów w języku polskim. Większość informacji na jego temat znajduje się także na polskojęzycznej stronie: http://www.avatrade.pl/

Standardowo oferuje on możliwość handlu na ok. 150 instrumentach takich jak waluty (FX), kontrakty CFD na towary, indeksy i akcje.

Zgodnie z polskimi regulacjami dla polskich klientów oferuje on maksymalną dźwignię 100:1. Konto u tego brokera możesz założyć w kilku walutach.

Oferuje on możliwość zasilenia konta za pomocą bezpośredniego przelewu bankowego, kartą debetową/kredytową oraz płatności internetowych.

lub na początek przetestuj tego brokera i otwórz konto demo:

Ważna informacja!

Od 15 maja do 30.06 AVA Trade oferuje bardzo atrakcyjny bonus dla wszystkich klientów zasilających nowe rachunku lub deponujących dodatkowe środki. Warto abyś z niego skorzystał, ponieważ, masz możliwość zwiększenia swojego kapitału początkowego do inwestowania. Poniżej przedstawiam tabelę bonusów uzależnionego do wielkości deponowanych środków:

Minimalny wymagany depozyt przez tego brokera to tylko 100$.

Tak jak w przypadku standardowych instrumentów do inwestowania tak samo w przypadku BitCoina i LiteCoina, ETHERNEUM, DASH i RIPPLE (XRP) można na nich inwestować wraz z dźwignią finansową, czyli za mniejszą kwotę posiadanych pieniędzy + dodatkowo bonus, można nabyć większą ilość krypto-walut.

 

 

lub na początek przetestuj tego brokera i otwórz konto demo: