Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Analiza Video (6.11): S&P500, włoski indeks IT.40, Złoto (Gold) i Cukier

Dodano: 6-Lis-2018

Video (6.11): 4 dobre okazje do inwestowania z trendem

Witajcie moi drodzy,

W tym tygodniu przygotowałem dla Was kolejną analizę video, w której wskazuje 4 ciekawe instrumenty trendowe, którymi sam się interesuje.

Tymi instrumentami podczas tej analizy będę: S&P500, włoski indeks IT.40, Złoto (Gold) i ponownie Cukier.  Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

W swoich analizach poszukuję tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend. Trend to wg mnie skuteczna i prosta technika inwestycyjnych dająca przewagę w długim terminie czasu. Nie jest to oczywiście technika dająca 100% skuteczność, zawsze należy pamiętać o odpowiednim zarządzaniu ryzykiem.

Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę na to, o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy temu. Moje analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

Śledź moje analizy, aktualnie otwarte pozycje i zlecenia oczekujące na żywo w Trading Club`ie. Po więcej szczegółów zapraszam tutaj: https://robertsmug.pl/the-trading-club-cfd.html

===========

Szczegółowy opis Automatów, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

Brokerzy z usług jakich korzystam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. XM: www.xm.com/pl 

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.