Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Analiza 16.01: Ciekawe 4 instrumenty trendowe na najbliższe dni

Dodano: 16-Sty-2019

Analiza 16.01: Ciekawe 4 instrumenty trendowe na najbliższe dni

Za nami już połowa stycznia 2019 r. Czas ponownie przyjrzeć się ciekawym instrumentom, które mogą być za chwile bardzo trendowe albo już są i zobaczymy kontynuacje na nich ruchów. W tym tygodniu na analizie przyglądam się takim instrumentom jak USDCAD, Cotton (Bawełna), Palladium i niemieckie Bundy Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

W swoich analizach poszukuję tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend. Trend to wg mnie skuteczna i prosta technika inwestycyjnych dająca przewagę w długim terminie czasu. Nie jest to oczywiście technika dająca 100% skuteczność, zawsze należy pamiętać o odpowiednim zarządzaniu ryzykiem.

Link do warsztatu Trend Trader: http://bit.ly/trend-warsztat Link do zapisu na webinar: http://bit.ly/webinar-dax

Śledź moje analizy, aktualnie otwarte pozycje i zlecenia oczekujące na żywo w Trading Club`ie. Po więcej szczegółów zapraszam tutaj: http://robertsmug.pl/the-trading-club-cfd.html

===========

Szczegółowy opis Automatów, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

Brokerzy z usług jakich m.in korzystam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.