Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Analiza 14.05: 3 ciekawe instrumenty trendowe na najbliższy okres!

Dodano: 14-Maj-2019

Analiza 14.05: 3 ciekawe instrumenty trendowe na najbliższy okres!

 

Zobacz analizę video, w której wskazuje 3 ciekawe instrumenty trendowe na najbliższy okres. Sprawdź dlaczego warto je obserwować i gdzie szukać ewentualnych momentów na wejście.

W swoich analizach poszukuję tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend. Trend to wg mnie skuteczna i prosta technika inwestycyjnych dająca przewagę w długim terminie czasu. Nie jest to oczywiście technika dająca 100% skuteczność, zawsze należy pamiętać o odpowiednim zarządzaniu ryzykiem. Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę na to, o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy temu. Moje analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

Instrumenty jakie analizuje znajdziesz u 2 brokerów z usług, których korzystam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

=======================

Chcesz zobaczyć jak inwestuje na co dzień manualnie?

Zapraszam do obserwacji tego jak inwestuje i praktycznej nauki inwestowania. Po więcej szczegółów zapraszam tutaj: INWESTUJ JAK JA! lub OBSERWUJ JAK INWESTUJĘ!

Szukasz dobrych strategii automatycznych na start? 

Mam dla Ciebie dwie ciekawe na strat, jedną na DAX, którą możesz poznać lepiej KLIKAJĄC TUTAJ! i drugą na Ropę, o której więcej przeczytasz  KLIKAJĄC TUTAJ!

======================

Moją stronę o inwestowaniu na Facebook`u ZNAJDZIESZ TUTAJ!

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.