Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Analiza 02.01: Gdzie szukać ciekawych trendów na początku rok?

Dodano: 2-Sty-2019

Zaczynamy nowy rok, zobaczymy co przyniesie inwestorom, mam nadzieję, że dla każdego z Was będzie lepszy niż poprzedni. W dzisiejszej analizie postanowiłem przyjrzeć się pięciu ciekawym instrumentom. Dwa pierwsze z nich czyli DAX i Złoto (XAU/USD) będzie to aktualizacja moich wcześniejszych analiz. Poza tym przyglądam się takim instrumentom jak Palladium, certyfikatom Emission CO2 (Carbon Emissions Futures) oraz Kakao (Cocao). Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji.

W swoich analizach poszukuję tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend. Trend to wg mnie skuteczna i prosta technika inwestycyjnych dająca przewagę w długim terminie czasu. Nie jest to oczywiście technika dająca 100% skuteczność, zawsze należy pamiętać o odpowiednim zarządzaniu ryzykiem.Z

Link do strony na FB: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/U2Fac0XhzInK3hLl1

Śledź moje analizy, aktualnie otwarte pozycje i zlecenia oczekujące na żywo w Trading Club`ie. Po więcej szczegółów zapraszam tutaj: https://robertsmug.pl/the-trading-club-cfd.html

===========

Szczegółowy opis Automatów, Szkoleń i Warsztatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

Brokerzy z usług jakich m.in korzystam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.