Pokazuję jak zarabiać pieniądze na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Brokerzy

Załóż konto u jednego z polecanych przeze mnie brokerów (klikając w link na dole strony)  i odbierz moje 4 bonusy tradingowe o łącznej wartości 2 491 PLN, w tym 3 strategie inwestycyjne do zastosowania przy inwestowaniu na wykresie dziennym i przy Day Tradingu! Plus dodatkowo możesz otrzymać bonusy od brokerów.

Co to są za Bonusy

Otrzymasz ode mnie 4 moje specjalne Bonusy, w tym 3  systemy inwestycyjne, jeżeli otworzysz konto z mojego linku u jednego z Brokerów, których polecam:

 

Nowość! Bonus nr 1: Kompletny system do inwestowania Trend Up Follower, o wartości 1497 PLN, z potwierdzonymi wynikami (czytaj poniżej). Jest to system na DAX na interwał dzienny. Aby nim inwestować musisz poświęcić tylko maksimum 20 min. dziennie. Zlecenia składasz na indeksie niemieckim DAX, rano tuż po otwarciu rynku lub przed zamknięciem rynku wieczorem. Poniżej wklejam wyniki systemu od kwietnia 2014 r. System ten do 02 listopada 2016 r. wygenerował zysk 5 315 pkt.

Jest to świetny system na start, wymaga minimalnego zaangażowania czasowego. Będziesz mógł poznać, na czym polega Trading opaty na systemowym podejściu do rynków. Większość Traderów, którzy odnieśli sukces, inwestowała właśnie  w oparciu o własne systemy.

2016-11-02_222804

System ten w tej chwili oferuję także w formie płatnej, w cenie 1 497 PLN. Jeżeli chcesz poczytać o tym systemie więcej lub nabyć go bez zakładania konta, kliknij tutaj.

Bonus nr 2: Zapis webinaru, na którym pokażę Ci kompletny system inwestycyjny pod najważniejsze dane z amerykańskiego rynku pracy NFP. Na filmie zobaczysz m.in. kiedy i jak otwierać pozycję, jak nią zarządzać oraz jak zamykać. System ten można zastosować raz w miesiącu.

Wyniki tego systemu w punktach, odkąd prowadzę oficjalne statystyki, czyli od grudnia 2014 r, wyglądają tak, jak widać poniżej. Jeżeli inwestowałbyś 1 lotem, zysk wyniósłby  21 600 PLN.

2016-11-02_223933

Normalny koszt nabycia tego systemu wynosi 597 PLN.

Jeżeli chciałbyś nabyć ten system bez otwierania konta, kliknij tutaj.

Bonus nr 3: Zapis webinaru: „Zbuduj swój portfel inwestycyjny na podstawie Strategii Otwarcia”, na którym omówiłem 2 systemy:

1. otwarcia na DAX,

2. otwarcia na GBPUSD.

Strategie otwarcia na rynkach są jednymi z bardziej skutecznych. Są to strategie Trend Followingowe i bardzo dobrze sprawdzają się na rynkach Trendowych.

Na webinarze omówiłem czym są strategie otwarcia oraz pokazałem dwa systemy otwarcia na GBPUSD i DAX. Są to systemy bardzo proste do zastosowania. Wymagają poświęcenia na Trading jedynie godziny, dwóch dziennie.

Wyniki Systemu na DAX za ostatnie pięć lat znajdziesz poniżej.

2015-09-22_095111

Wyniki systemu otwarcia na GBPUSD od początku 2015 r. prezentuję poniżej:

2015-09-22_131057

Na webinarze mówię o momencie wejścia i wyjścia z pozycji, sposobie wyznaczania SL i TP, BEP i zarządzania wielkością pozycji.

Plan webinaru wygląda następująco:

2015-09-28_095455

Wartość tego Bonusu, patrząc na cenę EA wynosi 3 497 PLN

Bonus nr 4: 1h konsultacji ze mną sam na sam przez Skype, gdzie będziesz mógł omówić wszystko, co będzie Cię interesowało i dotyczyło tradingu. Normalny koszt takiej konsultacji to 397 PLN za 1 godzinę.

Łączna wartość wszystkich moich bonusów to 2 491 PL (1, 2 i 4) plus dodatkowo możesz otrzymać bonusy od brokerów.

 

W razie pytań pisz lub dzwoń:
robert@profittrader.pl

+48 698 668 336

Skype: smug.robert

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o moich wpisach dotyczących inwestowania, kliknij poniżej i zapisz się na listę:

2015-10-25

Jak odebrac Bonusy

Jak już pewnie wiesz, brokerów na rynku jest wielu, ale tylko kilku jest godnych polecenia, dlatego chcę Tobie zarekomendować kilku według mnie najlepszych, za pośrednictwem których inwestuję większość swoich środków na międzynarodowych rynkach finansowych. Ci brokerzy to: XTB, GKFX i PEPPERSTONE.

Otwórz z mojego polecenia konto realne u jednego z tych brokerów, zasil je kwotą min. 2 000 PLN, napisz do mnie e-mail i odbierz moje bonusy.

=================================

Kliknij poniżej, w ikonę wybranego Brokera i poznaj szczegóły jego oferty! Znajdziesz tam także link do założenia konta i  odebrania bonusów!

Kliknij w obrazek poniżej i zapoznaj się z informacjami o tym brokerze lub od razu załóż konto klikając tutaj.

 

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

Jest to jeden z najdłużej działających brokerów w Europie. Broker ten działa w modelu STP lub ECN, co oznacza, że nie jest stroną transakcji. Aby wyjść naprzeciw polskim klientom, w związku z ograniczeniami co do wielkości dźwigni, broker ten specjalnie dla polskich klientów oferuje obecnie Bonus 50%.

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

2016-10-06_130832

PEPPERSTONE – Broker ten oferuje bardzo niskie spready, od 0 pipsów na głównych parach walutowych. Broker ten nadające się świetnie np. pod różnego rodzaju strategie skalpujące. Jako jeden z nielicznych oferuje dla osób z Polski dźwignię 1:500. Poza tym, standardowo platformę MT4. Więcej na temat tego brokera możesz przeczytać tutaj lub bezpośrednio na jego stronie tutaj.

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

xtb-logo

XTB – największy i najlepszy obecnie polski broker, oferujący największe bezpieczeństwo zdeponowanych środków.

W razie pytań pisz lub dzwoń:

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

mail: robert@profittrader.pl

tel.: +48 698 668 336

Skype: smug.robert