Pokazuję jak zarabiać pieniądze na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Brokerzy

Załóż konto u jednego z polecanych przeze mnie brokerów (klikając w link na dole strony)  i odbierz moje 3 bonusy tradingowe, w tym 2 systemy inwestycyjne do wykorzystania na wykresie dziennym i przy Day Tradingu oraz EA Simple Trend z Piramidowaniem do wspomagania inwestowania

.

Co to są za Bonusy

.

Otrzymasz ode mnie 4 moje specjalne Bonusy, w tym 2  systemy inwestycyjne plus automat, jeżeli otworzysz konto z mojego linku u jednego z Brokerów, których polecam:

 

Nowość! Bonus nr 1: Kompletny system do inwestowania Trend Up Follower, Jest to system na DAX na interwał dzienny. Aby nim inwestować musisz poświęcić maksimum 20 minut dziennie. Zlecenia składasz na indeksie niemieckim DAX, rano, tuż po otwarciu rynku lub przed zamknięciem rynku wieczorem.

Jest to świetny system na start, wymaga minimalnego zaangażowania czasowego. Będziesz mógł sam poznać, na czym polega Trading oparty na systemowym podejściu do rynków. Większość Traderów, którzy odnieśli sukces, inwestowała właśnie w oparciu o systemy mechaniczne. Teoretyczne zagranie tym systemem możesz zobaczyć poniżej:

.

Bonus nr 2: Zapis webinaru, na którym pokazuję system pod najważniejsze dane z amerykańskiego rynku pracy NFP. Na filmie zobaczysz m.in. kiedy i jak otwierać pozycję, jak nią zarządzać oraz jak zamykać. System ten można zastosować raz w miesiącu.

.

Bonus nr 3 NOWOŚĆ: EA Simple Trend z Piramidowaniem. Jest to automat pomagający inwestować na instrumentach, na których występuje mocny trend lub na instrumentach, na których widzimy możliwość pojawienia się nowego trendu.  

Poniżej wklejam przykład zagrania automatem na WIG2o w styczniu 2017 r.

EA może sama za Ciebie otworzyć pozycje, prowadzić je oraz zamknąć. Oczywiście możesz też sam prowadzić i zamykać pozycje. EA sam uruchamiasz na instrumencie na którym chcesz inwestować, sam konfigurujesz odpowiednie ustawienia oraz nadzorujesz pracę EA.

Może ona to bardzo ułatwić Twój Trading i wyręczyć Cię w wielu momentach.

EA nie jest w pełni autonomicznym rozwiązaniem co oznacza, że raczej nie nadaje się do ciągłego samodzielnego działania. Świetnie będzie się sprawdzać w trendzie, tak jak w przykładzie powyżej.

.

Jak odebrac Bonusy

.

Jak już pewnie wiesz, brokerów na rynku jest wielu, ale tylko kilku jest godnych polecenia, dlatego chcę Tobie zarekomendować kilku według mnie najlepszych, za pośrednictwem których inwestuję większość swoich środków na międzynarodowych rynkach finansowych. Ci brokerzy to: XTB, IC Markets i AVA Trade.

.

Otwórz z mojego polecenia konto realne u jednego z tych brokerów, zasil je
i odbierz moje bonusy.

=================================

Polecani brokerzy:

XTB – największy polski broker, oferujący pełne bezpieczeństwo zdeponowanych środków. Zapewnia błyskawiczną egzekucję zleceń.

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

broker xtb

 

IC Markets – jeden z najlepszych brokerów typu ECN na świecie. Oferujący jedne z najniższych spreadów. Dźwignię 1:500. IC Markets nadaje się świetnie dla rynku forex pod np. różnego rodzaju strategie skalpujące manualne lub automatyczne.

Kliknij w obrazek poniżej i poznaj szczegóły

AVA Trade – jeżeli chcesz zacząć inwestować i spekulować na krypto-walutach BitCoin i LitCoin u sprawdzonego brokera, bezpośrednio z platformy MT4, wraz z dźwignią finansową oraz specjalnymi bonusami to skorzystaj z oferty tego brokera.

Kliknij w obrazek poniżej i poznaj szczegóły

OSTRZEŻENIE: Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia przez Tradera strat przekraczających wartość depozytu nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Trader powinien kierować się własnym osądem.