Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Brokerzy

Jak już pewnie wiesz, brokerów na rynku jest wielu, ale tylko kilku jest godnych polecenia, dlatego chcę Tobie zarekomendować kilku według mnie najlepszych, za pośrednictwem których inwestuję sam na międzynarodowych rynkach finansowych. Ci brokerzy to: XTB, IC Markets i AVA Trade.

 

=================================

Polecani brokerzy:

XTB – największy polski broker, oferujący pełne bezpieczeństwo zdeponowanych środków. Zapewnia błyskawiczną egzekucję zleceń.

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

broker xtb

 

IC Markets – jeden z najlepszych brokerów typu ECN na świecie. Oferujący jedne z najniższych spreadów. Dźwignię 1:500. IC Markets nadaje się świetnie dla rynku forex pod np. różnego rodzaju strategie skalpujące manualne lub automatyczne.

Kliknij w obrazek poniżej i poznaj szczegóły

AVA Trade – jeżeli chcesz zacząć inwestować i spekulować na krypto-walutach BitCoin i LitCoin u sprawdzonego brokera, bezpośrednio z platformy MT4, wraz z dźwignią finansową oraz specjalnymi bonusami to skorzystaj z oferty tego brokera.

Kliknij w obrazek poniżej i poznaj szczegóły:

OSTRZEŻENIE: Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia przez Tradera strat przekraczających wartość depozytu nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Trader powinien kierować się własnym osądem.