Pokazuję jak zarabiać pieniądze na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Brokerzy

Załóż konto u jednego z polecanych przeze mnie brokerów (klikając w link na dole strony)  i odbierz moje 4 bonusy tradingowe o łącznej wartości  3 000 PLN, w tym 2 strategie inwestycyjne do zastosowania przy inwestowaniu na wykresie dziennym i przy Day Tradingu oraz EA Simple Trend z Piramidowaniem do wspomagania inwestowania! Plus dodatkowo możesz otrzymać bonusy od brokerów.

Co to są za Bonusy

Otrzymasz ode mnie 4 moje specjalne Bonusy, w tym 2  systemy inwestycyjne plus automat, jeżeli otworzysz konto z mojego linku u jednego z Brokerów, których polecam:

 

Nowość! Bonus nr 1: Kompletny system do inwestowania Trend Up Follower, o wartości 1497 PLN, z potwierdzonymi wynikami (czytaj poniżej). Jest to system na DAX na interwał dzienny. Aby nim inwestować musisz poświęcić tylko maksimum 20 minut dziennie. Zlecenia składasz na indeksie niemieckim DAX, rano, tuż po otwarciu rynku lub przed zamknięciem rynku wieczorem. Poniżej wklejam wyniki systemu od kwietnia 2014 r. System ten do 02 listopada 2016 r. wygenerował zysk 5 684 pkt.

Jest to świetny system na start, wymaga minimalnego zaangażowania czasowego. Będziesz mógł poznać, na czym polega Trading opaty na systemowym podejściu do rynków. Większość Traderów, którzy odnieśli sukces, inwestowała właśnie w oparciu o systemy mechaniczne.

System ten w tej chwili oferuję także w formie płatnej, w cenie 1 497 PLN. Jeżeli chcesz poczytać o tym systemie więcej lub nabyć go bez zakładania konta, kliknij tutaj.

Bonus nr 2: Zapis webinaru, na którym pokażę Ci kompletny system inwestycyjny pod najważniejsze dane z amerykańskiego rynku pracy NFP. Na filmie zobaczysz m.in. kiedy i jak otwierać pozycję, jak nią zarządzać oraz jak zamykać. System ten można zastosować raz w miesiącu.

Wyniki tego systemu w punktach, odkąd prowadzę oficjalne statystyki, czyli od grudnia 2014 r, wyglądają tak, jak widać poniżej. Jeżeli inwestowałbyś 1 lotem, zysk wyniósłby  21 600 PLN.

Normalny koszt nabycia tego systemu wynosi 597 PLN.

Jeżeli chciałbyś nabyć ten system bez otwierania konta, kliknij tutaj.

Bonus nr 3 NOWOŚĆ: EA Simple Trend z Piramidowaniem. Jest to automat pomagający inwestować na instrumentach, na których występuje mocny trend lub na instrumentach, na których widzimy możliwość pojawienia się nowego trendu.  

Poniżej wklejam przykład zagrania automatem na WIG2o w styczniu 2017 r.

EA może sama za Ciebie otworzyć pozycje, prowadzić je oraz zamknąć. Oczywiście możesz też sam prowadzić i zamykać pozycje. Jedyne, co musisz zrobić to wybrać instrument, na którym chcesz inwestować, poczekać na odpowiedni moment od którego EA ma składać zlecenia, ustawić interesujące Cię parametry działania EA oraz nadzorować jej pracę.

Może ona to bardzo ułatwić Twój Trading i wyręczyć Cię w wielu momentach. Pomyśl, ile okazji na rynku możesz przegapić bez tego EA.

EA nie jest w pełni autonomicznym rozwiązaniem co oznacza, że raczej nie nadaje się do ciągłego samodzielnego działania. Świetnie będzie się sprawdzać w trendzie, tak jak w przykładzie powyżej.

 Normalny koszt nabycia tego systemu wynosi 599 PLN.

Bonus 4: 1h konsultacji ze mną sam na sam przez Skype, gdzie będziesz mógł omówić wszystko, co będzie Cię interesowało i dotyczyło tradingu. Normalny koszt takiej konsultacji to 397 PLN za 1 godzinę.

Łączna wartość wszystkich moich bonusów to 3 000 PL plus dodatkowo możesz otrzymać bonusy od brokerów.

 

Jak odebrac Bonusy

Jak już pewnie wiesz, brokerów na rynku jest wielu, ale tylko kilku jest godnych polecenia, dlatego chcę Tobie zarekomendować kilku według mnie najlepszych, za pośrednictwem których inwestuję większość swoich środków na międzynarodowych rynkach finansowych. Ci brokerzy to: XTBXM i  IC Markets

Otwórz z mojego polecenia konto realne u jednego z tych brokerów, zasil je kwotą min. 2 000 PLN, napisz do mnie e-mail i odbierz moje bonusy.

=================================

Polecani brokerzy:

XTB – największy polski broker, oferujący pełne bezpieczeństwo zdeponowanych środków. Zapewnia błyskawiczną egzekucję zleceń. W zależności od Twojego depozytu, możesz uzyskać nawet 2,2% rocznych wartości środków pieniężnych znajdujących się na Twoim koncie.

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

broker xtb

XM – jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych brokerów w Europie. Oferuje on obecnie 30 $ na START za założenie konta, bez żadnych zobowiązań i warunków dodatkowych, dodatkowo bonusy wynoszące od 30% do 100% wielkości zasilenia konta. Oraz kilka rodzajów kont. Ponadto, mając konto u tego brokera możesz wziąć udział w konkursie i powalczyć o 500 000 $.

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

broker XM

IC Markets – jeden z najlepszych brokerów typu ECN na świecie. Oferujący jedne z najniższych spreadów. Dźwignię 1:500. IC Markets nadaje się świetnie dla rynku forex pod np. różnego rodzaju strategie skalpujące manualne lub automatyczne.

Kliknij w obrazek poniżej i poznaj szczegóły

W razie pytań pisz lub dzwoń:
robert@profittrader.pl

+48 698 668 336

Skype: smug.robert

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o moich wpisach dotyczących inwestowania, kliknij poniżej i zapisz się na listę:

2015-10-25