Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

3 instrumenty trendowe, na których warto inwestować w październiku

Dodano: 8-Paź-2019

3 instrumenty trendowe, na których warto inwestować w październiku

 

Witajcie moi drodzy!

Zapraszam do obejrzenia kolejnej miesięcznej analizy video. W tym miesiącu pokazuje kolejne 3 instrumenty, które wg mnie warto obserwować!

Analizę podzieliłem na 3 części. W pierwszej pokazuję jak sprawdziła się moja analiza z zeszłego miesiąca, pokazuję jaki ruch wygenerowały obserwowane przeze mnie instrumenty. Link do poprzedniej analizy znajdziesz tutaj. W drugiej wskazuję, wg mnie, 3 ciekawe instrumenty trendowe na ten miesiąc, co to za instrumenty dowiesz się z analizy. W trzeciej przyglądam się wydarzeniom fundamentalnym i polityczny, które mogą mieć wpływ w tym miesiącu na rynki.

Zgodnie z harmonogramem analiz jakie obecnie przygotowuję ukazują się one raz w miesiącu, i staram wskazywać się w n ich 3 naprawdę bardzo ciekawe instrumenty trendowe, którymi warto się interesować, ponieważ są to instrumenty z dużym potencjałem ruchu.

Gra z trendem ma tą przewagę nad innymi technikami, że skupiamy się tylko na jednym kierunku ruchu instrumentu.

Jeżeli uznasz ją za wartościową proszę udostępnij ją innym osobom oraz podziel się swoimi wnioskami w komentarzu pod wpisem!

Zapraszam do obejrzenia analizy poniżej.

========================

Instrumenty które pokazuje na video znajdziesz u 3 brokerów z usług, których korzystam:

  1. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn
  2. Tickmil: http://bit.ly/Tickmill-DAX 
  3. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker

 

=======================

Szczegółowy opis Szkoleń, Warsztatów i Automatów (EA) jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

======================

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową na dole strony.  Subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.