Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

3 instrumenty trendowe, na których warto inwestować w lipcu

Dodano: 7-Lip-2019

3 instrumenty trendowe, na których warto inwestować

 

Witajcie moi drodzy!

Wakacje trwają w pełni, mimo tego na rynkach finansowych bardzo dużo się dzieje.

Zgodnie z zapowiedziami od lipca analizy video będą ukazywały się raz na miesiąc i będę wskazywał w nich naprawdę 3 bardzo ciekawe instrumenty trendowe, którymi warto się interesować.

Gra z trendem ma tą przewagę nad innymi technikami, że skupiamy się tylko na jednym kierunku ruchu instrumentu.

Jeżeli uznasz ją za wartościową proszę udostępnij ją innym osobom oraz podziel się swoimi wnioskami w komentarzu pod wpisem!

Zapraszam do obejrzenia analizy poniżej.

Instrumenty które pokazuje na video znajdziesz u 2 brokerów z usług, których korzystam:

  1. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

 

=======================

Szczegółowy opis Szkoleń, Warsztatów i Automatów (EA) jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

======================

Link do strony na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/ Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.